Všechny sběratele hokejových karet zdraví pf2000

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Všechny sběratele hokejových karet zdraví pf2000

Příspěvek od pf2000 »

Hezký večer všem,
ke sbírání kartiček mě vrátil před dvěma lety můj nyní devítiletý syn, který našel moji malou sbírku kartiček NHL z roku 1992. A protože se mnou občas chodí ve Zlíně na hokej, začali jsme extraligovými kartičkami. Prim hrají logicky zlínští hráči, jejichž podpisy sbírá na jakékoliv kartičce.
Postupem času jsme se dopracovali i ke kartičkám NHL, u Pavla jsme zkusili párkrát group break (mladý mi ještě splácí půjčku na Vancouver), ale zatím žádný vyhraněný tým nemáme. Snad jedině Filipa Chytila, který se narodil nedaleko od nás. Každá hezká kartička (podpis, kus dresu apod.) potěší.
Pokud to půjde, pošlu brzy pár fotek z otvíračky červeného paklíku a současného českého hitu You got the best.

Uživatelský avatar
LinDan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk

Re: Všechny sběratele hokejových karet zdraví pf2000

Příspěvek od LinDan »

Ahoj, vítej na fóru! :wave: Zajímavé čtení, každý z nás tady má nějaký příběh, jak se ke kartám dostal, případně jak se k nim pak vrátil - to si vždycky rád přečtu. *ano* Je super, že k nim má vztah i tvůj malý syn. :-) Breaky určitě postni, z You Want The Best You Got The Best tu jsou mnozí nejspíš už celkem otrávení, ale za sebe musím říct, že mě tenhle produkt prostě pořád baví, navíc 1/1 jmenovku Jágra zřejmě ještě nikdo nevytáhl, takže je pořád o co hrát (brát s notnou dávkou nadsázky). *rfl*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti