Kubajz

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zorbej92
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. zář 2018 10:44:22

Kubajz

Příspěvek od Zorbej92 »

Zdravím všechny. Jako malý sem samozřejmě sbíral všechny možný karty a měl napráskanej album, samozřejmě sem o něj přišel když sme se stěhovali a naši to označili za ,,krámy'' takže podle mě letěl někam do konťáku. Nerad na to vzpomínam, ale je to XX let zpátky. Převážně jen sbíram plzeňské dresy a další různé artikly plzeňského hokeje. Na tohle forum a celkově ke kartám mě přivedl kolega z práce, kterej mi ukázal jeho sbírku a nadchnul mě zas se do toho pustit. Díky Freďáku ( 3,14čooooooooo) *rfl* *rfl*

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Kubajz

Příspěvek od Dawe4 »

Plzeňák zdraví Plzeňáka. :wave: ;)
Vítej a neboj se napsat. Rád pomůžu se zorientovat. ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: Kubajz

Příspěvek od Jecmen »

Si ses do toho vobul :D
Nabídky karet Plzně poteší :)

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti