Coufe

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Coufe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. srp 2018 8:33:01
Bydliště: Praha

Coufe

Příspěvek od Coufe »

Zdravím všechny sběratele a sběratelky, můj příběh ohledně hokejových kartiček je asi takový, že asi jako každý tady v mládí vyměňoval hokejové karty stylem ,, hej ty máš Jágra, dám ti za něj 20 jiných kartiček,, odeznilo mládí a kartičky zůstaly na půdě. Nicméně po 18ti letech se mi ozvali naši, že na půdě našly nějaké albumy a jestli to mají vyhodit. Když jsem dorazil na rodnou hroudu albumy se mi těch letech dostaly do rukou a já si v nich nostalgicky listoval a tak jsem si o kartičkách něco málo načetl a srovnal si je alespoň podle jmen. Kartiček mám tak 5 albumů ty jsem si projel, jestli tam není nějaké želízko finančně ohodnocené a tak nějak jsem zjistil, že některé kartičky nemají jen cenu papíru *mrk* . No zajímal by mě názor vás, kteří tomu rozumíte tak o 100% více jak já, podle čeho třeba kartičky seřadit. Páč třeba před 2 týdny mi kamarád než aby karty vyhodil věnoval cca 4tis kartiček, které nejsou řazené vůbec podle ničeho. Děkuji za rady a klidně pište, třeba budu někomu ku prospěch i já. Hezký den všem

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host