Cubisov

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř 22. srp 2018 9:16:09
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2018 12:54:16
Ahoj všem!

Jsem Cubisov a sbírání hokejových karet jsem se (asi jako většina z nás) začal věnovat na základce v 90. letech. Tehdy jsem sbíral vše, co mi přišlo pod ruku, evropské ligy, NHL, česká liga...
Řekl bych, že tak od roku 1998 jsem na karty nesáhl a ke všemu jsem se vrátil až letos.

Zase jsem propadl sbírání, takže momentálně dávám dohromady inventář z minulosti, zkoumám nově vycházející řady a hledám, kde karty shánět, jak se zbavovat duplikátů a vymýšlím, co vlastně sbírat - jediná jasná volba je NHL.

Jsem rád, že jsem našel tohle forum, protože v mém okolí moc vášnivých sběratelů není :)

Díky za přijetí, Cubisov

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků