Koky

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. srp 2018 22:47:26
PříspěvekNapsal: pon 06. srp 2018 23:24:07
Zdravím,

můj nick je Koky, jsem skoro z Prahy, fandím Spartě a sbírání se věnuji teprve rok. Sbírám všechny možné a dostupné karty Sparty, a asi začnu sbírat i karty Samiho Aittokallia a Marka Ďalogu. Přemýšlel jsem i o sbírání fotbalových a basketbalových karet, ale vzhledem k tomu jak špatně dostupné v Česku jsou, tak se na to zřejmě vykašlu. Takže jestli má někdo doma nějaký karty Sparty, tak se ozvěte, určitě je rád vyměním nebo koupím. Hlavně starý APSka! Ty beru všemi deseti! :D
Uživatelský avatar
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 04. říj 2012 16:35:56
Bydliště: Šumperk
PříspěvekNapsal: úte 07. srp 2018 7:05:53
Čau, vítej na hokej-karty fóru! Pár karet Sparty ze starších ročníků OFSek bych tu měl, takže jestli budeš mít zájem, tak ti je milerád nafotím. Jakožto slávistovi mi chybět nebudou. :D

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků