Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 12. črc 2018 9:49:38
PříspěvekNapsal: pon 16. črc 2018 16:24:02
Zdravím,

jmenuji se Libor, sbíral sem hokejové karty na základní škole a jako fanda NHL jsem se rozhodl k tomu po 20 letech vrátit. Nedávno jsem začal koupí dvou boxů Panini Score 2013-2014, ale zatím jen zjišťuji co je na trhu. Zaměřit bych se chtěl na brankáře (Martin Brodeur, Patrik Roy a samozřejmě Hašana).
Karty co jsem sbíral na ZŠ mi matka vyhodila co jsem se přestěhoval *axe* , takže vlastním jen karty z těch dvou boxu score.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník