Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. čer 2018 19:43:40
PříspěvekNapsal: pon 11. čer 2018 19:58:35
Ahoj, jsem Kuba z Ostravy, rád bych se vás zeptal na jednu kartičku, vlastním podepsanou kartičku Viktora tichonova staršího, podpis byl bohužel prupiskou, takže už není moc vidět, mohli byste poradit jaká by mohla být cena této kartičky, případně kde bych ji mohl třeba prodat. Díky za odpovědi
Uživatelský avatar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 471
Registrován: úte 27. led 2015 18:57:04
Bydliště: Kladno
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2018 14:51:16
Ahoj,

pokusím se odpovědět i přes spoustu neznámých, jako je opravdový stav podpisu nebo samotný stav té kartičky/obrázku/pohledu. Asi ti žádný grál bohužel doma neleží, drtivá většina sběratelů podpisů si buď nechá podepsat hráče/trenéra sama, nebo koupí vymění s dalším podobně zapáleným a pro ně prověřeným sběratelem a nebo sbírá pouze garantové podpisy na oficiálních kartičkách. Takže s prodáváním neoficiálních podpisů je trochu problém, není o ně až takový zájem, jak by se na první pohled mohlo zdát. Takže pro tebe by bylo nejlepší narazit na sběratele, co neměl šanci si Tichovova nechat podepsat osobně ( já to zvládl nekolikrát ) a na toho spíš narazíš na Aukru, kde si ten podpis prohlídne mnohem více lidí. Tady na fóru asi neuspěješ, pokud by ten podpis nebyl opravdu v perfetkním stavu. Určitě si můžeš tady na fóru v sekci Tržiště umístit sken či fotku té kartičky, ale pro tebe bude opravdu lepší to Aukro. A bohužel nečekej víc než pár desítek korun. Snad jen kdyby se o to utkali dva sběratelé, co by měli pocit, že je to jejich poslední šance získat tento autogram, ale to už je hodně velké KDYBY. Asi jsem ti moc velkou radost neudělal.

s pozdravem Jenda
Autogramy - 2110 podpisů - 1329 hráčů zapsána menší polovina sbírky
Repre karty, Kladno, SJS, legendy

ITG International Ice 06/07 - 108 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 216 podpisovek

SJS 1790/xxxx vše k 8.4.2019

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník