paja_ko

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob 12. kvě 2018 12:34:21
PříspěvekNapsal: čtv 31. kvě 2018 20:51:28
Ahoj,
jmenuju se Pavel a jako skoro každý z vás, jsem se ke sbírání hokejových karet vrátil po dlouhých letech. Je to už cca 20 let, kdy jsem s kamarády chodil do sportovního obchodu a prohlížel a když byla nějaká koruna, tak i nakupoval v podstatě jakékoliv kartičky co byly k dispozici.
Nyní bych se radši zaměřil na nějaké "lepší" kusy :D
Zatím nejsem zaměřenej na konkrétní tým nebo hráče. Uvidíme jak se to bude vyvíjet do budoucna :)
Eichel, MacKinnon, Nečas, Chytil, Jost

Nabídka: https://pajako.rajce.idnes.cz/Prodej_Vymena/

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron