Jamal_cz

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Jamal_cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned 06. kvě 2018 20:51:17

Jamal_cz

Příspěvek od Jamal_cz »

Zdravím, jmenuji se Pavel a je mi 32 let. Sbíráním hokejových kartiček jsem byl v mládí doslova posedlí. Sbíral jsem ultrasky 95/96 a celkem sem i ulítával na premierkách. Měl jsem přes 1000 kartiček všech druhů, bohužel jsem se několikrát stěhoval a došlo k tomu, že jsem je ztratil. Zhruba po 10ti letech se začala dostavovat nostalgie a měl jsem pořád větší a větší chuť se podívat na starré dobré kolekce a došlo to tak daleko, až se mi o tom před týdnem zdálo. Probudil jsem se a řekl si že ty kartičky někde seženu jiný ať se děje co se děje. Světe div se, včera jsem přišel na aukro a pán tam prodával celej box ultrasek 95/96, již je na cestě :lol: :lol: objednal jsem si i celej pack 100ks fungl novejch folii včetně šanonu, no těším se jako malej kluk. Btw četl jsem tu že bude hodně duplikátů, pokud by měl někdo zájem určitě mám v plánu se věnovat i klasickému měnění duplikátů, což na tom bylo dycky nejvíc. *rfl* *rfl*

Uživatelský avatar
ToGi84
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř 28. úno 2018 18:07:23

Re: Jamal_cz

Příspěvek od ToGi84 »

Ahoj, určitě ten box dej do příslusne sekce. Videl jsem ho na aukru a rikam si nostalgie jako kráva :) Jsu zvedavy co pekneho tam najdeš. *gc*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti