Stránka 1 z 1

Představení Leandru

PříspěvekNapsal: ned 15. dub 2018 21:41:39
od Leandru
Ahoj všichni,

jako nový člen bych se Vám rád představil. Jmenuji se Honza a je mi 33 let. Jako asi každý kluk vyrůstající v 90. letech a poblázněný Vídní 1996 a následně Naganem 1998, jsem sbíral hokejové karty a to v době 1996 až 2003. Někdy v únoru jsme našel ve sklepě svá stará alba a poblázněný z válek skladů a mistrů zastaváren jsem čekal, že tam najdu svatý grál. Vzal sem si kartičky do práce a na odpoledních směnách, když vypadlo vedení sem je přes comc oceňoval. Načapal mne u toho o 5 let mladší kolega, který byl taky sběratel a ukázal mi svojí mladší sbírku, kde mě uchvátilo kouzlo jersey karet, které jsem do té doby vůbec neznal. Teď sbíráme s kolegou oba, kupujeme si na půl boxíky, kdy jen za poslední měsíc jsem si na hokejkarty udělali radost tak za 5.000,- Kč a horko těžko to utajujeme před manželkama. Žena má podezření, že jsem to utratil za ženský :D, ale trocha žárlení neuškodí :D Tak to asi k představení a historii vše. Teď o co mi jde.

Chci sbírat kartičky za období 2000 - 2010. Pro rok 1999-2000 mám vybrané dva typy a to 1999-00 ITG Bap Millennium a UD SPx. Do roku 2005 je pro mne jasná volba všechny Pacifici kromě crownů a cupů ty se mi nelíbí. Nejvíc se mi asi líbí Supremy ty jsou tak jednoduše zpracované až jsou krásné. Pro období 2005 až 2010 nemám favorita a budu rád za každou radu jaké balíčky mám kupovat abych za rozumnou cenu (do 150/balíček) měl šanci na nalezení krásných a hodnotných řadovek a hlavně pěkných hitů.

Tak pokud jde o hráče tak tam samozřejmě je pro mne na prvním místě Hašek a Jágr, ale na jejich sbírání se zaměřit nechci. Ty sbírá asi skoro každý. Vždy jsem obdivoval hráče co spíš pro sebe hráli pro tým a dřeli až do úmoru. Vždy jsem z tohoto důvodu obdivoval 2 hráče a to Roberta Reichela a Teemu Selänneho na jehož sbírku bych se chtěl zaměřit.

Tak snad jsem se představil dostatečně a nebylo to až moc dlouhé. Opakuji za rady pro roky 2005 až 2010 budu velice vděčen.


Jo a ještě jsem zapomněl napsat, že jsem fanoušek San Jose takže má sbírka se ubírá tímto směrem.

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 7:36:10
od martymcfly1
Ahoj,

ITG BAP Millenium 99/00 - dobrá volba, taky je jedu :thumbup:

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: pon 16. dub 2018 8:05:21
od Leandru
Díky,

Souhlasím koupil sem si 2 baličky a v každém sem měl podpisovku San Jose a to Friesena a Ricciho na zlaté kartě.Takže maximální spokojenost.

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2018 18:20:10
od Jenda42
Hurá další žralok! Vítej! až budeme ve finále, bude tu potřeba každého hlasu *lgh* *lgh*

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2018 7:42:42
od Bianconero
Vítej mezi šílenci lačnícími po papírkách s upocenými chlapy na nich :D U toho Selänneho doporučuju zaměřit se hodně na inserty a paralelky k řadovkám. On má nádherný karty, už jsem po něm taky jednu dobu pokukoval. Otázkou je, jestli se v jeho případě zaměříš jen na nějaký tým, budeš brát vše nebo vezmeš hlavně jeho "zlatou éru" v Ducks, i když jsi přece jen fanoušek rivala ze San Jose :D. Každopádně super volby ty Pacificy (tam si člověk fakt pošmákne na insertech a paralelkách), stará ITG BAP i jména jako Reichel a Selänne. :thumbup: Tak ať to přibývá, vám oběma, a manželky občas taky uchlácholte nějakou drobností, ale ať vám zbyde na karty!!! :lol: ;)

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2018 11:27:00
od deiv14
Bianco, Ty by ses měl oženit, ať získáš trošku reálnější pohled na věc *rfl*

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2018 11:39:22
od Bianconero
deiv14 píše:Bianco, Ty by ses měl oženit, ať získáš trošku reálnější pohled na věc *rfl*

Však se neboj, Dejve, vím, jaká je realita, tohle mělo být na odlehčení. :D Ostatně i když jsem svobodný, tak karty stejně kupuju v omezeném množství, přece jen jsou důležitější věci. Hlavně dbám na to, abych pak ten přechod do "jiného stavu" měl co nejpohodlnější a netrápila mě recidiva, protože kartičkové odvětví je silná droga. :D To co tady někteří dávají do pošty za měsíc, já dávám tak tak za celý rok, někdy i za delší časové období. *lgh* Však mě znáš, box(y) jedině na Vánoce/Silvestra. :D

Re: Představení Leandru

PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2018 16:32:47
od Leandru
Mockrát děkuji za vřelé příjetí a zejména zdravím kolegu Žraloka:-)

Co se týká toho Selänneho tak tam bych chtěl sbírat celou jeho kariéru. Vím, že Ducks a SJS jsou rivalové, ale pro mne jsou to oba velice oblíbené týmy i když teda SJS je srdcovka. Jak si psal o té ženě tak se neboj tu už jsem minulý měsíc uchlácholil a dostala nové náušnice jako kompenzaci za nákupy kartiček:-)

Tak díky za rady a taky Vám všem přeji ať se Vám sbírky rozrůstají a to hlavně kvalitou a ne kvantitou:-)