speedy400er

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. úno 2018 10:39:48
PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2018 12:28:16
Zdravím,
jmenuju se Pepa, je mi 36 let a jsem z Plzně. Mám sbírku Jean-Sebastien Giguere v dresu Anaheimu čítající okolo 370 karet, ke které jsem se vrátil po cca desetileté odmlce a snažím se ji rozšířit. Jiggy už je v hokejovém důchodu, takže mu karty moc nepřibývají :-) Anaheim je celkově moje srdcovka, mám rád jejich golmany, ale Jiggy je prostě jen jeden.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků