Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 29. bře 2018 13:47:20
PříspěvekNapsal: čtv 29. bře 2018 13:56:54
Zdar všem,
jmenuji se Filip. Kartičky jsem sbíral jako malej kluk (kdo ne) a zhruba před rokem jsem se k tomu zase vrátil.
Využil jsem návštěvy Kanady a pořídil si tam nějaký ten box. Rozhodl jsem se, že budu sbírat O-Pee-Chee, protože v tomto setu je opravdu mnoho jmen těch, na které se v jiných sérií nedostane.
Proto se obracím na všechny, kdo také sbírá opc 16/17 a má něco na výměnu/prodej, tak ať mi napíše. Také mohu nabídnout spoustu karet z této série.
Můj oblíbený tým jsou Sharks :)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků