Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned 11. bře 2018 20:10:11
Bydliště: Hodonín
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2018 21:57:33
Krásný večer přeji všem sběratelům hokejových karet.
Jmenuji se David, je mi 36 let a pocházím z krásného kraje vinic, kousek od Hodonína. Jako většina sběratelů i já jsem se ke kartičkám opět vrátil po několika letech. Album s kartičkami jsem našel pečlivě schované a zabalené v jedné z mála používaných skříněk. Vždy mě přitahoval hokej, zejména NHL, zajímavosti, novinky, hráči a historie této soutěže.
Co se týká karet, které jsem opět obnovil, jsem sběratelem hráče Steveho Yzermana. Jinak jsem podlehl nynějšího klubu Boston Bruins a taky kartám, které jsou hodnotné a limitované.
Tak snad pro začátek jen ve zkratce o mě *mrk*

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků