ToGi84 - Richter forever

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř 28. úno 2018 18:07:23
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2018 19:37:21
Ahojte všichni,
možná si mě někteří budete pamatovat z slovenského fóra. Tak nějak jsem zpět po delší pauze, asi to tak má každý, že se ke kartám vrátí, někdo dřív, někdo později. Jsem stará škola, takže mám oblíbené úplně jiné karty, než jsou teď v kurzu. Žádné patche, sticky, atd. Ale třeba staré Starquesty, staré Pad Meny ze serie Ultra, Select certified mirror gold, atd :)

Nicméně, moje celoživotní priorita v kartách je Mike Richter, jak koukám, nejsem tady sám :) Musím sbírku přepočítat a někdy nascenovat, můj hrubý odhad je cca 1.200 karet a X desítek tisíc v tom :D

Možná bych hned můj úvodní příspěvek využil k jedné otázce pro zkušenější, pokud to teda někdo čte :)

Proč na nových kartách Mika Richtera je (nemůžu asi mluvit sprostě, tak jen v klidu) "ošizená" maska. Mike měl podle mě jednu z nejhezčích masek v historii NHL a teď si mám kupovat karty, kde místo loga NYR je nějaké černé místo a nebo po bokách chybí nápis Rangers???? Jsem z toho v šoku a na můj malý osobní protest nemám ve sbírce ani jednu tuto kartu Mika. Moc by mě pomohlo, kdyby na to znal někdo odpověď. Děkuji

To je asi tak vše...... *thks*

ToGi84
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1980
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk
PříspěvekNapsal: ned 18. bře 2018 17:20:55
Ahoj, divím se, že Ti nikdo neodpověděl :) já na fórum už moc nechodím, ale náhodou jsem mrknul, tak pokud si na tu už nepřišel...je to proto, že většinu (možná všechny) současny karty Richtera vydává společnost Leaf (dřív ITG) a ta nemá licenci NHLPA, takže loga NHL týmů nesmí používat. Proto je retušují pryč a to nejen z helem, ale i z dresů a vznikají tak pyžamové paskvily. Je to škoda, protože UD má dost omezený výběr hráčů v checklistech a vzhledem k jejich monopolu v držení zmíněné licence je situace u spousty hráčů dost špatná...jinak teda vítej na fóru *gc*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 OPC Platinum Retro Red #20 Ryan Nugent-Hopkins
2014-15 OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins


Collector since January 6, 2014.
ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků