Danfire

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 03. led 2018 22:55:02
PříspěvekNapsal: čtv 04. led 2018 12:50:34
Ahoj trochu se představím jsem z Prahy je mi 42 začal jsem sbírat kartičky loni když jsem se rozhodl že ukončim hru kterou hraju na internetu a neco budu sbírat :-) a kolega z práce zrovna sbíra hokejový kartičky. Tak že sbíram pittsburgh rok 2015-2016 protože se mi narodila dcera v tomto roce a pittsburgh vyhral :-) jinak ještě doplním že jsem z Prahy ale jsem fanoušek vítkovic kde jsem se narodil ;-)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků