Nováček Liho6

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Liho6
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 22. pro 2017 20:12:09

Nováček Liho6

Příspěvek od Liho6 »

Zdravím všechny sběratele hokejových karet a fanoušky ledního hokeje.

Jmenuji se Libor a ke sbírání karet jsem se dostal před mnoha lety. Bylo to na základní škole, myslím, že ve čtvrté třídě, když jsme jednou se svým kamarádem šli do trafiky koupit regionální sportovní deník (kvůli výsledkům fotbalu, který jsme v té době začali hrát) a on nebyl k mání. Paní trafikantka, jakožto skvělá obchodnice, nám nabídla pro nás tehdy neznámé hokejové karty NHL. Tenkrát měla SCORE 91-92 ve fialové verzi a já hned ze svého prvního balíčku vytáhl kartu legendárního JJ – mimochodem ji mám dodnes. S příchodem puberty jsem na karty tak trochu pozapomněl a objevil je znovu až cca před pěti lety při stěhování. Původně to byla pouze zvědavost, zjistit jakou hodnotu má po tolika letech moje sbírka. Dopadlo to samozřejmě, asi jako u všech co mají doma zničené karty ze základky, tak, že hodnota sbírky je z hlediska peněz téměř nulová, ale z hlediska vzpomínek nevyčíslitelná. Nicméně jsem zjistil, že karty od doby mých začátků prošly doslova brutální změnou a nebyl problém tomuto fenoménu znovu propadnout. A tak se již pátým rokem naplno věnuji hokejový kartám. Po nesmělých začátcích, kdy jsem nevěděl, co vlastně sbírám, jsem se rozhodl, že budu sbírat hlavně base sety, inzertní sety (ze sérií, které se mi líbí) a tak jako asi každý hokejový sběratel z České republiky dvě největší hokejové legendy z naší malé zemičky, co se zapsaly nesmazatelným písmem do dějin Národní hokejové ligy - JJ68 a DH39. Budu rád, když mi pomůžete sehnat karty, jež mi chybí ve sbírce a pomůžete tak postupně kompletovat moji sbírku.
Libor H.

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Nováček Liho6

Příspěvek od martymcfly1 »

Panecku to je predstaveni........sbiras base a insertni sety....mam to podobne
Vitej Libore!!

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Nováček Liho6

Příspěvek od Ragnarook »

Tak to je stejné zaměření jako já. Base a insert sety 90 - 99. Nejlepší zábava *placnuti* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Nováček Liho6

Příspěvek od Zdenek1968 »

Parádní představení, může sloužit jako vzor nebo návod ostatním. Přeji Ti, ať se sbírka rozrůstá a karty přináší jen radost :-)

Liho6
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 22. pro 2017 20:12:09

Re: Nováček Liho6

Příspěvek od Liho6 »

Děkuji za přivítání. Doufám, že se mně povede zde na fóru sehnat chybějící karty a rozšířit moji sbírku.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů