Pozdravení...

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Starik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 01. srp 2017 21:07:47

Pozdravení...

Příspěvek od Starik »

Dobrý večer, takže po nastudování pravidel, také přidávám své představení do tohoto fóra. Karty jsem začal, tak jako většina tady, objevovat v 90. letech. Pak přišla pauza a teď jsem se opět vrátil zpět :)

Objevuju nové karty a koukám, jak to vše funguje a co se za tu dobu změnilo.

Sbírám karty golmanů , nejvíce mi učarovaly Premier, Score a Victory. Rovněž jsem se dnes stal majitelem prvních tří Jersey karet, zakoupených u pana Bartka(o). Veřím, že tu najdu fajn partu nadšenců na výměnu či prodej-koupi nějakých karet nebo jen pokec A jelikož mi přestávají stačil alba, tak i pomoc s výběrem nějakého nového :)

Tak myslím, že textu už stačilo a jinak jednoznačně za mě Sharks - tým co mi svými dresy učaroval :) Vlasťa Valašsko
Naposledy upravil(a) Starik dne úte 01. srp 2017 22:49:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Pozdravení...

Příspěvek od SteveRogers92 »

Ahoj, vítej mezi námi. *h-s* Mám jen pár doplnujicích otázek.. odkud jsi a jak se jmenuješ?
Jinak Sharks mají dresy hezké a celkově pořád stejné až na pár detailu.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host