Pozdravujem

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. črc 2017 19:43:28
PříspěvekNapsal: ned 16. črc 2017 20:41:42
Som zo Slovenska, kartičky zbieram od 90-tych rokov minulého tisícročia *sepisuju* *ctu* Už v minulosti ma zaujala séria Wien 96, kde sa prvýkrát objavila i naša reprezentácia a niektoré kartičky zháňam ešte aj dnes. Čiže rád by som si doplnil zbierku *typing* Čo sa týka NHL kariet, tak samozrejme, že u mňa nájdete Haška, Slovákov a v zbierke sa nájdu aj iné kúsky. Ak niečo zháňate, tak mi skúste napísať, možno by sa u mňa niečo našlo *typing*

Miro

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron