MMrazek17

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24. čer 2017 21:21:29
PříspěvekNapsal: sob 24. čer 2017 21:31:50
Zdravím všechny sběratele,

jmenuji se Michal Mrázek, je mi 17 let a bydlím v Brně. Už od mala se zajímám o hokej a hokejové karty jsem začal sbírat už na základce, kdy moje první balíčky byly OFS 2009/10. Můj nejoblíbenější tým jsou BÍLÍ TYGŘI LIBEREC kterým fandím kvůli mému nejoblíbenějšímu hráči - Danielu Špačkovi. Doufám, že zde svojí sbírku Tygrů a Dana rozšířím o krásné kousky, hodně mi toho chybí :)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků