Ahoj.

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. úno 2017 9:41:37
PříspěvekNapsal: pon 05. čer 2017 19:25:29
Jmenuji se Josef a sbírám karty Litvínova. Moje "sbírání" začalo kartami NHL v 90.letech - asi jako každý PRO-Set a Parkhurst. Poté již trošku systematičtěji s APS, DS a pak ještě pár let OFS. Následovala dlouhá pauza a nyní, když jsem měl nějaké zdravotní komplikace, které nedovolovaly sportovat, tak jsem karty vyhrabal z archivu a rozhodl se dosbírat co se dá a i pokračovat v rámci možností v dalších ročnících.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků