Lucasek

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucasek
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 411
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:09
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Lucasek

Příspěvek od Lucasek »

Ahoj všem, také se krátce představím. Jmenuji se Lukáš, jsem z Liberce a je mi 34 let. O hokej se zajímám již od mala a vždycky jsem chtěl hokej hrát, ale tohle přání se mi vyplnilo až v několika posledních letech. Hokejové karty jsem začal sbírat někdy kolem roku 1995 a vydrželo mi to až do roku 2001. Pak následoval poměrně dlouhá pauza a ke sbírání jsme se vrátil v roce 2009. Momentálně se snažím pokročit ve sbírce karet Scotta Stevense, jehož jsem byl velkým fandou. Jak k tomu došlo že zrovna Scott Stevens..... V podstatě uplně náhodou. V roce 1989 se hrálo MS ve Švédsku a já jsem sledoval zápas Švédsko - Kanada (přesně 21.4 :-) ). V jednom momentu došlo k tomu, že nešťasnou náhodou trefil Borje Salming bruslí tvář Scotta Stevense. Jako památku si tehdy odnesl 88 stehů. Tehdy vynechal jeden zápas se SSSR a poté nastoupil proti tehdy ještě Československu. Dál jsem se chtěl zajímat o jeho osud a tak jsem přišel na to, že se hraje za mořem jakási NHL ;) (tehdy moc informací nebylo) a pak už to šlo samo.... Teď se snažím jako vedlejší sbírku pro radost sbírat podpisovky hráčů New Jersey Devils.
Děkuji že existuje toto skvělé forum, které nás pomáhá sbližovat a navzájem nám umožňuje rozšiřovat svoje sbírky.

Lukáš
sbírám:
Scott Stevens 558
David Clarkson 71
http://www.devilshockeycards.wbs.cz
http://www.alexandervasyunov.wbs.cz

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti