corfix

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

corfix

Příspěvek od corfix »

Ahoj! Jmenuji se Lukáš, je mi 20 let a se sbíráním jsem začal na základní škole v době, jako většina zde, tedy v letech 1997 - 1998. Samozřejmě to byla doba, kdy jsme neměli ponetí, kdo je kdo, kromě čechů a sbírali jsme je podle toho, která karta je hezčí, jaký brankář má hezčí masku a která karta se více leskne :D. Postupem času to upadalo a jak už zde někdo psal, přišly na řadu Pokémoni! A od té doby šlo vše do šuplíku a se sbíráním jsem skončil. Až teď (2010/2011) jsem se rozhodl, že se po 12 letech ke sbírání kartiček vrátím. Takže jsem tedy naprostý začátečník a teprve se učím... Rozhodl jsem se, že se vrátím k sérii, u které jsem začínal a tou je série SCORE 1997/98 :). Doufám, že sem nějak "zapadnu" a časem navštívím i nějakou burzu, protože na burze s hokejovými kartami jsem byl naposled před 13 lety :D...
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti