Cavare

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Cavare

Příspěvek od Cavare »

Zdravím
Jmenuju se Martin a se sbíráním karet sem začal jako asi každý na zakládní škole. To však nemělo příliš dlouhého trvání a nastala dlouhodobá stagnace. V dnešní době sem karty obhlížel a koukal kam se to vlastně až vyvinulo. Kusy dresu, hokejky, lapačky, to je prostě skvost. A to nemluvím o podpisech. Jako fanoušek Wild začínám rozjíždět jejich sbírku. Samozřejmě dělám si kompletní checklisty a čeká mě velká a dlouhodobá práce, ale nikdy nevím kam to dotáhnu. Všem samozřejmě děkuju za nabídky, ale momentálně sem na rozcestí kudy se teď vydám. Tutíž nevyměňuju, jen kupuju hráče Wild.

Přeji tomuto fóru co nejvíce fanoušků a aby vydržel co nejdéle!
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti