Prkno

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:58:29
Bydliště: Kutná Hora
PříspěvekNapsal: sob 04. čer 2011 12:35:56
Ahoj všem,
jmenuji se Vít Bořil a svoji přezdívku Prkno jsem si vymyslel sám, protože se mi žádná z těch, kterejma mě případně kámoši přezdívali, nelíbila (např. Výtrus) :D . Se sbíráním jsem začal na základce, ale hodně let jsem kartám nerozuměl, až minulý rok, co jsem se registorval na slovenském fóru, jsem tomu začal víc rozumět a úplně mě to chytlo. Kartičky mě baví, je to skvělý odreagování a je skvělý že tu jsou tyhle velký komunity, kde je spousta lidí, co tomu rozumějí a jsou do karet také blázni. :D Nejdřív jsem začal sbírat Marc-Andre Fleuryho, ale to mě po chvíli přestalo bavit a rozhodl jsem se, že začnu sbírat Chicago Blackhawks. Sice shomaďuju velmi, velmi skromně, ale myslím, že mě to bavit nepřestane. Doufám, že se toto fórum pěkně rozroste a kartám zdar! :D
Chicago Blackhawks

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník