HeJ32

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

HeJ32

Příspěvek od HeJ32 »

Ahoj všem sběratelům.
Jmenuj ise Honza, jsem z Brna a je mi 38 roků. Příběhy většiny sběratelů jsou obdobné a také já jsem sbíral karty v mládí - získala si mě serie ProSet 91-92 a pak přišla delší pauza. Ke sbírání jsem se vrátil až před rokem a to proto, že Ofsky objevili moji dva kluci Jakub a Honzík (9 a 6 roků) a začli žadonit další a další balíčky.
Tak jsem postupně oprášil staré albumy a s využitím webu začal zjišťovat netušené možnosti e-baye, fora, burzy, různorodé serie atd. Následně mě karty celkem pohltily, takže nyní sbíráme celá rodina. Jenom naše mamka si o nás asi myslí svoje (a to ještě ani moc netuší, co ten koníček stojí :D ).
Kluci sbírají sety-začali Ofskama, ale to je málo, takže už i Viktorky, ale to je taky málo takže už i UD S1 a S2, ale to je taky málo, takže už i Stickery, pořád málo, takže už mají oba i své favority, jeden - Toewse a Kaneho a druhý brášky Sediny. Hrozím se co bude následovat :D
No a já si zatím vybírám z každé serie nějaký zajímavý subset (jeden i více) a sbírám tyto (např. Netminders z různých sérií, Snow globe, Banner Season, Sudden Death, Deep in the Crease, Ultimate Draft, Les gardiens, team leaders, Trophy winners, Masked Marvels, Collision Course, SPX rookie Materials ......)
Jinak mě zatím baví objevovat a porovnávat všechyn možné serie, takže kupuji různé vzorky balíčků z různých sérií a hledám kartu 1/1 (zatím mám "pouze" jednu 1/5 - ale zato Artifact Legend auto black-Potven), která to vše zaplatí a já ji pak budu moci dát do Best of breaku.
Pokud jde o NHL tak jsem fanouškem hlavně Chicaga, i když si mě čím dál víc získávají také Kačeři.

Přeji všem sběratelům hodně zdraví a sběratelských úspěchů.
Honza
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů