Bianconero

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Bianconero

Příspěvek od Bianconero »

Zdravím všechny,

jmenuji se Martin, jsem tu nový, doposud jsem nepřispíval, ale se zaujetím pročítal a prohlížel veškeré "postnuté" komenty a fotky :) Je mi 21 a jako kluk, zhruba tak 8-10 let zpět, jsem sbíral karty, jako ostatně každý, kdo si prošel hokejovou mánií dětských let. Svým způsobem tomu dopomáhal fakt, že o 7 let starší bratránek byl značně velkým sběratelem a svou sbírku si rozšiřoval a rozšiřuje, avšak už v menší míře nadále :) Obdivoval jsem jeho sbírku, ale nikdy jsem si ke kartám v dětství nevytvořil takový vztah jako on, respektive, mě chyběla ta péče o karty a taky podle toho vypadaly (vypadají) :( :? . Dokonce i strejda začal sbírat a tak jsem to měl zase z další strany, ale pořád jsem k tomu neměl takové to odhodlání a především tu ochranářskou zaujatost. Jako značnou část lidí, i mě zasáhly různé fenomény jako Pokémon apod. Spoustu karet jsem povyměňoval právě za takovéto exempláře pochybný animovaných stvoření :P . No co, byl jsem mladý a hloupý :D , tím neříkám, že jsem na tom nyní nějak výrazně jinak :think: , ale vážím si karet mnohem víc a taky se k nim podle toho chovám :) Kromě hokejových karet, kterých nemám nyní zase už až tolik, mám slabost pro baseballové karty, zvlášť kvůli aktivnímu zaujetí pro baseball. Ale vzhledem k dostupnosti baseballových karet na českém trhu, jsem se rozhodl vrátit zpět k hokejovým. Vím, je tu dneska ebay nebo zahraniční servery, kde se dá objednávat, ale nemám k tomu až takovou důvěru a raději vsadím na jistější dostupnost v ČR, kterou jsem nalezením serveru http://www.hokej-karty.cz našel :) Takže prosím ve svém případě, co se karet týče, o shovívavost :D ;) pokusím se sem časem dát i něco ze své nově vznikající sbírky :)

Pokud bych měl zmínit své oblíbence, jsou jimi z klubů Sabres na východě a Blackhawks na západě. Z hráčů, už od svých 6ti let, obdivuju Dominika Haška 8-) a zůstalo mi to až doposud. Jinak ze starších ročníků mám hodně rád ještě Otu Janeckého :wave: Z mladších ročníků mám oblíbence Ryana Millera a Jonathana Toewse :twisted: .

Martin "Bianconero" *thks*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti