Flack007

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Flack007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát 19. srp 2011 11:00:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Flack007

Příspěvek od Flack007 »

Dobrý den nebo ahoj,
jsem tu nová a tak se tedy vrhnu do představení. S některými uživateli se znám i z jiných diskuzí, proto moji osobu už budete asi znát. Už dlouho "šmíruju" toto forum a tak jsem konečně našla odvahu se zaregistrovat a podělit se i svojí sbírku.
Již odmala miluju hokej, vždy se mi líbil a už od mala jsem chodila na zápasy Litvínova. Ovšem pak jsem si strašně zamilovala NHL, bylo to poté, co jsem dostala svou první pc hru NHL 2001. V té době jsem celkem sympatizovala s Pens a Detroitem, kde bylo plno Čechů, ale pak jsem si zamilovala Rangers. Jágr, Messier, Gretzky, Lundqvist, Richter... Co více říct?
NYR se stali moji součástí. Koukám téměř na každý zápas (ano i v noci) a též jsem se stala členem redakce českých stránek o tomto týmu. Vždy jsem sbírala kartičky, ale to bylo hlavně o tom mít jich, co nejvíce. Před rokem a půl jsem se začala věnovat jenom New York Rangers, proto právě karty tohoto týmu tvoří největší část mé sbírky. *cl* Ostatní karty jsou jenom na výměnu za někoho z New Yorku a velmi ráda se jich zbavuji. V nejbližší době se chystám naskenovat všechny karty na budoucí stránky a nějaké kartičky vyměnit i s uživateli tohoto fóra.
Doufám, že mě přijmete do svých řad :)
Obrázek

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od GoFlyersGo »

vitaj na palube, dievčat v tejto brandži nikdy nie je dosť, takže je skvelé, že hokej a zbieranie kariet si zamilovalo aj to nežnejšie pohlavie. :thumbup:
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
Flack007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát 19. srp 2011 11:00:17
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od Flack007 »

Děkuji za přivítání :)
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od pavelbart »

Tak tak jak říká GoFlyersGo - navíc, Metallica fan...hned se stáváš (stáváte) mojí oblíbenkyní. :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od icheius »

Let´s go Rangers............Let´s go Blueshirts...
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti