Dawson99

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dawson99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 743
Registrován: stř 16. říj 2013 22:56:15
Bydliště: Marianské Lázně
Kontaktovat uživatele:

Dawson99

Příspěvek od Dawson99 »

Zdravim vsechny sberatele hokejovych karet Jmenuji se Honza - Dawson99

Je mi 27 let a ke sbirani jsem se dostal jako maly kluk kdyz na zakladni skole kazdy v papirnictvi nakupoval hokejove karty ruznych znacek a pak o prestavce jsme menily jak vztekly. :) Drive jsem nesbiral urciteho hrace ale postupem casu me zaujmul WAYNE GRETZKY koho by take nezaujmul,tak sem zacal sbirat jeho karticky ale asi jako kazdy Cech v 90 letech sbiral JAROMIRA JAGRA a DOMINIKA HASKA tak me to zustalo do dnes ... akorat diky tomu ze sbiram uz Jagra a Gretzkyho tak sem se rozhodl zkoncit se sbiranim Haska .. Dostal sem se cca na nejakych 500 kusu karticek ale nejde sbirat vsechny najednou uz jen kvuli financim :( v nejakych 16 letech sem se sbiranim zkoncil a jak sem sbirku karet odlozil tak sem se k ni ted pred 3 roky vratil a rozsiruji ji o kusy ktere jeste nemam ... :thumbup:
Dale jeste sbiram karty : HC ENERGIE KARLOVY VARY , David Honzík v uvodu webove stranky najdete vse podstatne co sbiram :wave:

Pokud mate neco s toho co sbiram a nenasli jste to u me ve sbirce budu rad za kazdou nabidku :-) *thks* Dekuji

zatim tady nikoho neznam tak snad to nejak napravim :wave: jen poznavam par prezdivek s aukra , kde se nemilosrdne predhazujeme o karty :lol:

Davam dohromady svuj web az bude hotovy pridam odkaz.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Dawson99 dne úte 28. led 2014 1:12:11, celkem upraveno 4 x.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti