santa

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
santa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. led 2014 8:51:45

santa

Příspěvek od santa »

*thks* ahoj,
jelikož jsem poprvé na nějakém fóru, jako každý začnu od nuly *typing*
Jmenuji se Lucka a karty sbírám více jak 10 let,přechod mezi jednotlivými hráči počínaje
Eliášem,Haškem,Hudlerem až po usazení se v sekci podpisy AU hráčů ITG ULTIMATE.Dále kompletuji CRAMERś CHOICE,
a po novu EPIXY.
Mám ráda karty z let 1997/98 ,proto se snad zaměřuji i tímhle směrem.
Mám i svůj web na který vás ráda pozvu,tam se můžete mrknout,jak se mi to postupně rozrůstá
http://www.NHLkarty-JIHLAVA.snando.eu
Doufám,že najdeme společnou řeč....
*gp*

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od affly »

A já tě tady za všechny vítám. Doufám, že se ti tu bude líbit, seženeš plno nových kousků do sbírky a zařadíš se mezi pravidelně přispívající členy. :wave:
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od rmiller »

santa píše:*thks* ahoj,
Jsem rád, že na forum zavítalo další něžné pohlaví :) vítej mezi námi :)
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Dawson99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 743
Registrován: stř 16. říj 2013 22:56:15
Bydliště: Marianské Lázně
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od Dawson99 »

Ahoj Luci :wave:
tak te vitam mezi nami .. zname se s Aukra ... tak at se ti mezi nami libi a dari rozsirovart sbirku *gp*





santa píše:*thks* ahoj,
jelikož jsem poprvé na nějakém fóru, jako každý začnu od nuly *typing*
Jmenuji se Lucka a karty sbírám více jak 10 let,přechod mezi jednotlivými hráči počínaje
Eliášem,Haškem,Hudlerem až po usazení se v sekci podpisy AU hráčů ITG ULTIMATE.Dále kompletuji CRAMERś CHOICE,
a po novu EPIXY.
Mám ráda karty z let 1997/98 ,proto se snad zaměřuji i tímhle směrem.
Mám i svůj web na který vás ráda pozvu,tam se můžete mrknout,jak se mi to postupně rozrůstá
http://www.NHLkarty-JIHLAVA.snando.eu
Doufám,že najdeme společnou řeč....
*gp*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti