hektuur

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

hektuur

Příspěvek od hektuur »

ČÁGO NAZDÁR, ZDRAVÍM. JMENUJU SE VIKTOR PO 10 LETECH SE VRACÍM KE SBÍRÁNÍ KARET.A TO DOCELA DOST0 .UTRÁCÍM JAK MANIAK *iwm* A SNAŽÍM SE DOHNAT CO MI UTEKLO :thumbup: (ZA PRVNÍ DVA MĚSÍCE JSEM UTRATIL 12TIS.A MÉ PANÍ TO NAHRÁLO DO KARET *hammer* TAKŽE TEĎ OBJEDNÁVÁM KARTY NA TAJŇÁKA A V RANNÍCH HODINÁCH ČEKÁM NA POŠŤÁKY AŤ NIC NEVÍ) KAŽDOPÁDNĚ SE SPECIALIZUJI NA JARDU JÁGRA JE TO PRO MĚ BOREC JAK NA LEDĚ TAK V OSOBNÍM ŽIVOTĚ. A NA LEGENDY G. HOWE, B.HULL,ATD.SBÍRÁNÍ DRESŮ ATD.V MÉM OKOLÍ NIKDO NESBÍRÁ TAKŽE DÍKY ZA TOTO FORUM.TO JE TAK VŠE PROSTĚ STEJNEJ BLÁZEN JAK VY DO KARET :clap: TAK AŤ SE DAŘÍ PÁÁNOVÉ... *thks*
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od rmiller »

*lgh* *lgh* *lgh* *lgh* Viktore, upřímně jsi mě pobavil *lgh* *lgh* Dlouho jsem se tu takhle nezasmál :DD Vítám svého jmenovce ! Ave Viktor ! :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Dawson99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 743
Registrován: stř 16. říj 2013 22:56:15
Bydliště: Marianské Lázně
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od Dawson99 »

hektuur píše:ČÁGO NAZDÁR, ZDRAVÍM. JMENUJU SE VIKTOR PO 10 LETECH SE VRACÍM KE SBÍRÁNÍ KARET.A TO DOCELA DOST0 .UTRÁCÍM JAK MANIAK *iwm* A SNAŽÍM SE DOHNAT CO MI UTEKLO :thumbup: (ZA PRVNÍ DVA MĚSÍCE JSEM UTRATIL 12TIS.A MÉ PANÍ TO NAHRÁLO DO KARET *hammer* TAKŽE TEĎ OBJEDNÁVÁM KARTY NA TAJŇÁKA A V RANNÍCH HODINÁCH ČEKÁM NA POŠŤÁKY AŤ NIC NEVÍ) KAŽDOPÁDNĚ SE SPECIALIZUJI NA JARDU JÁGRA JE TO PRO MĚ BOREC JAK NA LEDĚ TAK V OSOBNÍM ŽIVOTĚ. A NA LEGENDY G. HOWE, B.HULL,ATD.SBÍRÁNÍ DRESŮ ATD.V MÉM OKOLÍ NIKDO NESBÍRÁ TAKŽE DÍKY ZA TOTO FORUM.TO JE TAK VŠE PROSTĚ STEJNEJ BLÁZEN JAK VY DO KARET :clap: TAK AŤ SE DAŘÍ PÁÁNOVÉ... *thks*
caw Hektuure :D tak te tu Vitam :clap: co se tyka Jagra tak budes mit asi konkurenci ;) ale preji to hodne zdaru a neutracej tolik pac to znam a nikdo mi to nevysvetli a to se snazim krotit *drink*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od pavelbart »

hektuur píše:ČÁGO NAZDÁR, ZDRAVÍM. JMENUJU SE VIKTOR PO 10 LETECH SE VRACÍM KE SBÍRÁNÍ KARET.A TO DOCELA DOST0 .UTRÁCÍM JAK MANIAK *iwm* A SNAŽÍM SE DOHNAT CO MI UTEKLO :thumbup: (ZA PRVNÍ DVA MĚSÍCE JSEM UTRATIL 12TIS.A MÉ PANÍ TO NAHRÁLO DO KARET *hammer* TAKŽE TEĎ OBJEDNÁVÁM KARTY NA TAJŇÁKA A V RANNÍCH HODINÁCH ČEKÁM NA POŠŤÁKY AŤ NIC NEVÍ) KAŽDOPÁDNĚ SE SPECIALIZUJI NA JARDU JÁGRA JE TO PRO MĚ BOREC JAK NA LEDĚ TAK V OSOBNÍM ŽIVOTĚ. A NA LEGENDY G. HOWE, B.HULL,ATD.SBÍRÁNÍ DRESŮ ATD.V MÉM OKOLÍ NIKDO NESBÍRÁ TAKŽE DÍKY ZA TOTO FORUM.TO JE TAK VŠE PROSTĚ STEJNEJ BLÁZEN JAK VY DO KARET :clap: TAK AŤ SE DAŘÍ PÁÁNOVÉ... *thks*
Tak možná už tuším, kdo je ten člověk, co nám napsal jasně nezábavnější poznámku do objednávek za pár let:-). Něco v tom smyslu jako: "Žena mě zabije, dejte mi tam aspoň řadovku Jágra, ona tomu nerozumí..." :D My se řechtali, a podle popisu tipuji, že to byl tento sběratel:-). Snad nevadí, že jsem to vytáhl:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od hektuur »

pavelbart píše:
hektuur píše:ČÁGO NAZDÁR, ZDRAVÍM. JMENUJU SE VIKTOR PO 10 LETECH SE VRACÍM KE SBÍRÁNÍ KARET.A TO DOCELA DOST0 .UTRÁCÍM JAK MANIAK *iwm* A SNAŽÍM SE DOHNAT CO MI UTEKLO :thumbup: (ZA PRVNÍ DVA MĚSÍCE JSEM UTRATIL 12TIS.A MÉ PANÍ TO NAHRÁLO DO KARET *hammer* TAKŽE TEĎ OBJEDNÁVÁM KARTY NA TAJŇÁKA A V RANNÍCH HODINÁCH ČEKÁM NA POŠŤÁKY AŤ NIC NEVÍ) KAŽDOPÁDNĚ SE SPECIALIZUJI NA JARDU JÁGRA JE TO PRO MĚ BOREC JAK NA LEDĚ TAK V OSOBNÍM ŽIVOTĚ. A NA LEGENDY G. HOWE, B.HULL,ATD.SBÍRÁNÍ DRESŮ ATD.V MÉM OKOLÍ NIKDO NESBÍRÁ TAKŽE DÍKY ZA TOTO FORUM.TO JE TAK VŠE PROSTĚ STEJNEJ BLÁZEN JAK VY DO KARET :clap: TAK AŤ SE DAŘÍ PÁÁNOVÉ... *thks*
Tak možná už tuším, kdo je ten člověk, co nám napsal jasně nezábavnější poznámku do objednávek za pár let:-). Něco v tom smyslu jako: "Žena mě zabije, dejte mi tam aspoň řadovku Jágra, ona tomu nerozumí..." :D My se řechtali, a podle popisu tipuji, že to byl tento sběratel:-). Snad nevadí, že jsem to vytáhl:-)

no jsem to já :lol: .. jak říkáte to byl popisek k mojí objednávce že mě má paní zabije :D a málem se tak i stalo :D A musím říci že jsem ty řadovky Jardy Jágra fakticky dostal :clap: :thumbup: ... Ale stal se průšvih celej zažranej do rozbalování a kochání se kartama a říkání si že jsem kápo fakt borec s těmito karty... jsem hodil balík ke koši a víc se o něj nezajímal.. Hádejte co ?????


ÁÁÁNO PŘESNĚ TAKHLE TO VYPADALO *axe* *axe* *axe* S POZNÁMKAMI CO BUDEME JÍST??? JAKO JSI NORMÁLNÍ..NEZAPOMEŇ SI OBJEDNAT DALŠÍ A JÁ NEZAPOMNĚL.. :mail: KAŽDOPÁDNĚ SKVĚLÉ FORUM A SKVĚLÝ OBCHOD..TEĎ UŽ ZASE ČEKÁM NA PÁR BALÍČKŮ :D A RADŠI PŘES PPL.. PROTOŽE JÁ DOSTAL NÁPAD JAK SE O TOM NEMUSÍ DOZVĚDĚT.. VŽDY MI ZAVOLAJÍ A JÁ SE NENÁPADNĚ VYPAŘÍM.. :D VÍM JE TO PODLÉ ALE ...NO A CO :twisted: KAŽDOPÁDNĚ MOJE PANÍ NENÍ MEGERA JAK TO VYPADÁ Z TOHO CO PÍŠU.. JE TO MILÁ KRÁSNÁ USMĚVAVÁ SLEČNA *cheer* A JEŠTĚ K TOMU MI OZNÁMILA ŽE BUDU TÁTA.. MÉ REAKCE ZKRÁTÍM:
:shock: *fngrs* :shifty: :wtf: :?: ;) :) :D :lol: *prty* *cheer* *cheer* A TEĎ SE CÍTÍM TAKHLE.. *cl* MĚJTE SE PÍŠU TO JEN JESTLI JSME VŠICHNI STEJNÍ.. :D
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti