Představení se

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19. srp 2020 21:17:21
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2021 12:16:33
Ahoj sběratelé :)
Ráda bych se představila a přidala se na toto fórum. Jmenuji se Eliška a v mládí jsme společně s bráchou sbírali hokejové kartičky, převážně brankářů z extraligy ale i NHL. Před pár lety jsem na tuto sbírku narazila a rozhodla se pokračovat ve sběratelství. Momentálně sbírám kartičky Hradce Králové a Třince, individuálně pak hráčů Petra Koukala a Tomáše Linharta. Doma mám i spoustu kartiček Jaromíra Jágra, Marc-André Fleuryho, Henrika Lundqvista, prosetek 1991/1992 apod. Jelikož jsem se do sběratelství opět aktivně ponořila i díky více času kvůli COVID19, ráda bych postupně rozšiřovala sbírku brankářů, jelikož gólmany od malinka zbožňuji. *cl* Na tomto fóru bych se ráda pokusila sehnat chybějící kusy do mé sbírky a poznala další sběratele.
Tímto bych chtěla pozdravit ostatní a všem popřát hezký den.
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2483
Registrován: stř 26. čer 2013 22:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2021 22:57:59
Vítej mezi námi. Je radost vidět další růži mezi trním. Ať se sbírka rozrůstá. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků