Tochalius

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. led 2021 12:18:52
PříspěvekNapsal: stř 13. led 2021 12:22:08
Ahoj, kdysi na základce jsem sbíral hokejové karty – hlavně Sabers a Hašky, které snad ještě někde zapadlé u rodičů mám. Nedávno jsem se ke sbírání vrátil, ovšem ke kartám fotbalovým a výhradně českým. Sháním všechny devadesátkové série Papyro, APS, Panini i MoraviaSport, samostatné klubové série z období po roce 2000 a nyní se těším na novu sérii z Fortuna ligy od SportZoo.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků