Malin

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. dub 2020 16:02:43
PříspěvekNapsal: pon 12. říj 2020 13:35:06
Ahoj, ke sbírání jsem se vrátil po mnoha letech, první vlnu jsme zažili s bratrem kolem sezon 98/99, 99/00.01/02.. Před cca rokem a půl jsem objevil tato alba zahrabaná a pomalu se ke sběratelství začal vracet. Zaměřuji se primárně na sbírku českých hráčů, kteří kdy hráli v NHL, a to pokud možno v každém týmu, ve kterém hráli + navíc pokud existují kartičky - i v každé variantě dresu včetně alternativních či speciálních z různých Winter Classic či Stadium series :-) Kromě této primární sbírky si nechávám malou sbírku karet lepších hráčů, a to nejen ze současnosti, ale i legend z dřívějška. A pokud jde o týmy, nejradši mám LA (to asi nejvíc) , Colorado a Toronto , takže má alba obsahují i spousty karet těchto týmů. Ale oblíbenějších týmů mám víc, nicméně když se pokouším někde o účast v GB, primárně za LA. Zdravím všechny spolusběratele a těším se na případné budoucí výměny, obchody, GBs apod. Milan S. (Malin)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků