pep21ino

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05. říj 2019 16:41:38
PříspěvekNapsal: sob 05. říj 2019 23:40:41
Zdravím přátelé, po 25 letech se navracím ke sbírání hokejových karet - mé jméno je Josef - dříve jsem sbíral Erica Lindrose a z týmů Galgary Flames - musím říct, že karty ušly za tu dobu velký kus cesty - bohužel i cenou - ale tak to patří asi k věci.

Momentálně se nesoustředím na žádného specifického hráče ani tým - nakoupil jsem pár boxů momentálně něco kolem 2500 karet a začínám od znova. Než se v tom více zorientuji tak se věnuji kompletaci jednotlivých sad.

Jsem rád, že díky lidem jako jste vy tento krásný koníček v ČR stále existuje.

Všem díky a šťastnou ruku v otevírání boxů :o)
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2382
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk
PříspěvekNapsal: ned 06. říj 2019 7:04:39
Ahoj Pepo,

vítej mezi námi, tak trochu blázny *ano* přeji hodně štěstí v hledání nového zaměření sbírky/sbírek a samozřejmě taky přeji co nejlepší karty z otvíraček. Myslím, že nebudu mluvit jen za sebe když řeknu, že tu rádi uvidíme výsledky tvých boxů :thumbup:

Kdyby tě zajímalo něco konkrétního, klidně se ptej, jak už jsi psal, hodně věcí se za ty roky změnilo *fngrs*

Ať se ti "u nás" líbí.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků