Gnome

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. srp 2019 15:57:01
PříspěvekNapsal: pon 12. srp 2019 17:42:31
Zdravím, kartičky jsem začal sbírat na základce někdy v roce 1995.
Balíčky s kartičkami prodávali snad v každé trafice :) Tenkrát to pohltilo snad každého kluka, sbíral jsem kartičky týmu Buffalo Sabres, pak jsem se zaměřil pouze na hvězdy a hlavně Dominika Haška. Bohužel tenkrát byl Hašek velmi cenné zboží proto jsem jich moc nenasbíral.
Po letech jsem se rozhodl ve sbírání kartiček D.Haška pokračovat (zaměřil jsem se na jeho začátky v Chicagu a samozřejmě když oblékal dres Buffala) A když už jsem u těch legend, řekl jsem si že začnu sbírat i karty Jardy Jágra z jeho začátků kdy oblékal dres Pittsburghu.
Uživatelský avatar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 508
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno
PříspěvekNapsal: úte 13. srp 2019 12:59:27
Ahoj, vitám tě mezi námi a držím palce, protože jsi si laťku nastavil dosti vysoko, neb Hašan a Jarin jsou pořád dost "cenné zboží". Ale pokud tě budou bavit ty stovky řadovek, co lze sesbírat od těchto hráčů v těchto konkrétních klubech, tak můžeš během chvíle krásně rozjet svoji sbírku.
Autogramy - 2110 podpisů - 1329 hráčů zapsána menší polovina sbírky
Repre karty, Kladno, SJS, legendy

ITG International Ice 06/07 - 108 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 216 podpisovek

SJS 1790/xxxx vše k 8.4.2019

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník