Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. bře 2019 23:20:11
PříspěvekNapsal: pát 08. bře 2019 23:41:02
Zdravim všechny sběratele,

kartičky jsem sbíral jako kluk a náhodou se mi opět dostali do rukou a neslo odolat.Navic karty se za těch 15-20 let hodně změnili a některé série jsou opravdu krásné.Mezi mě oblíbené týmy patří San Jose, Boston,Pittsburg a Colorado.Oblibenych hráčů mam opravdu hodně ale pro příklad to jsou Marc Andre Fleury, Brad Marchand, Patrick Kane.Zatim se mi hodně libi UD Synergy 18-19 a UD SP Authentic 17-18.Budu rad za typy na pěkné boxy od zkušenějších kolegu:)

Přeji všem hodně štěstí a spoustu krásných karet...!:)
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2191
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: pát 08. bře 2019 23:58:38
Vítej mezi námi Milo, tvá přezdívka mi připomína jednu postavu z knih které čtu. Jinak Synergy jsou opravdu krásné karty. Ať se daří.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků