Nemo

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Nemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát 15. úno 2019 22:12:48

Nemo

Příspěvek od Nemo »

Ahoj všichni hokejoví fanoušci!

Ve zkratce: už zase sbírám hokejové kartičky; soustředím se na devadesátá léta NHL; můj oblíbený klub je Detroit Red Wings

Dlouhá verze:
Moje první vzpomínka na setkání s ledním hokejem je mlhavá. Psal se rok 1995, měl jsem šest let a Detroit hrál finále Stanley cupu proti New Jersey. Ani nevím, zda to bylo přes den, večer, v noci nebo nad ránem, ale z dětského pokoje jsem přišel do obýváku, kde běžel jeden z finálových zápasů. Z celého nechápavého zírání na televizní obrazovku mi v paměti utkvěla jediná scéna - záběr na skupinu fanoušků New Jersey v kostýmech ďáblů, kteří mě, nevím proč, velmi zaujali. A proč tedy fandím Detroitu? Pravděpodobně jsem si ve své dětské hlavičce chybně spojil tento záběr do hlediště s klubovým znakem Red Wings a už to ve mě tak nějak zůstalo. Moc dobře si vzpomínám, jak jsem obrečel vyřazení Detroitu v semifinále s Coloradem o rok později, ale o to víc jsem prožíval zisk dvou titulů v sezonách 1996/97 a 1997/98. Díky tomu jsem mohl hrát za svůj oblíbený tým v demoverzi NHL99 od EA Sports, kterou jsem sehnal bůhví odkud.

Kolem roku 1996 jsem získal svou první hokejovou kartičku. Dal mi jí jen tak můj spolužák, protože na ní podle něj byla vada - klubový znak neodpovídal názvu klubu zadní straně kartičky - jednalo se o ProSetku číslo 367 (Rick Wamsley). Kdo s naší tehdejší znalostí angličtiny mohl tušit, co znamená "Traded to Toronto", že... Zanedlouho poté jsem k dostal svůj první balíček (Topps 95-96) a mohl jsem rozjet svou zálibu naplno. Sbírka se rozrůstala, kartičky se vyměňovaly během nespočtu (ne)výhodných obchodů až celá mánie ustala někdy kolem roku 2000. Na začátku nového tisíciletí jsem na čas propadl pokemonům a hokejové karty šly stranou na úkor kartiček s těmito příšerkami. Pokemoni se ale u mě v deskách neohřály moc dlouho a přibližně po dvou letech jsem je začal měnit za hokejové karty, čím jsem si značně rozšířil sbírku. Přibližně od roku 2004 šanony s hokejovými katičkami ležely ladem na různých místech, nicméně patnáct let poté, v závanu nostalgie, jsem si už jako fotr od rodiny pořídil z aukra hokejové kartičky. A nemohlo se jednat o nic jiného, než o karty ze série mého prvního balíčku - Topps 95-96.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Nemo

Příspěvek od deiv14 »

Ahoj Nemo,

dlouhá verze je rozhodně lepší, díky za super představení a vítej na fóru! Ať se sbírky rozrůstají *cl* *gp*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Nemo

Příspěvek od Zdenek1968 »

Jo, tak ty jsi se pěkně rozepsal. To má svoji cenu. Vítej zpět mezi "blázny" . :P

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti