2016-17 SPx

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

2016-17 SPx

Příspěvek od SugarRay »

2016-17 SPx Hockey Hobby Box Break

1 Autograph Card
1 Memorabilia Card
1 Technology Card (Premium Base or Insert)
1 Additional Hit (Autograph, Memorabilia or Technology)





Další změna po Black Diamond v minulý sezoně , letos stejně tak změna konceptu u SPX jeden box bude obsahovat jeden balíček se čtyrma kartama .

V každym boxu bude garantovaná jedna podpisovka , jedna relic karta a jedna technology card což nevim co je , tyhle ´tři jsou v každym boxu a čtvrtá je variabilní *rfl* .
A zase jak už je standart dneska SPX budou i ve fromě e-pack .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od pavelbart »

To mi řekni, co tam bude v epacku, když zmizely řadovky - jako tyhle karty?? U řadovek ok, tam se to dá pochopit, ale naprogramovat do epacku tohle?
Ten Upper Deck tomu dává, NHL by měla hodně rychle uvolnit ten monopol. Jinak budeme mít za chvíli jen high end produkty. A co budou sbírat děti??? To je tak krátkozraký... to nechápu a nikdy nepochopím.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jestli náhodou u UD nezjistili že právě dnešní generace dětí, tráví většinu času u kompu :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od pavelbart »

No tímhle je ale dost podporují!!
Pořád se mele o tom, jak děti dostat od PC...
Jako prostě já osobně nikdy nepropadnu "kouzlu" epacků. Virtuální karta pro mě není karta, nemít sběratelskou kartu v ruce mi prostě pořád přijde divný. Naprosto to chápu u MVP, OPC, dejme tomu UD Series 1... ale SPx?? Neumím si představit, že vytáhnu podpis Gretzkyho na obrazovce svého PC... A hlavně, tvrdím to pořád, prostě UD to namíchá jak bude chtít, kdežto když máte box v ruce, UD už s tím těžko něco udělá... U MVP to asi nikoho extra netrápí, ale u SPx v tomto ražení??
Já v tom vidím prostě obrovské množství ušetřených peněz pro UD, což se jim ale může časem vymstít. Teď byl hlad po McD, přesto všimli jste si v US těch kritických komentářů u každé nové série? Hodně rychle by měli pustit zpět Panini. UD si teď míchá vše podle sebe a to není úplně dobrý, přestože karty vypadají podle mě nejlíp v historii. Co se týče SPx - zabít další klasickou sérii se prostě nedá nazvat jinak než chybou. Aspoň řadovky přinesly člověku nějakou tu dílčí radost, pže v těch boxech loni toho moc jinak nebylo...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od affly »

Amen..
Proboha ja chci zpátky panini a jejich krasne série a radost z kompletovani base setu..
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od SteveRogers92 »

Panini chceme z5 všichni. Tyhle e-packy od UD ať si strčí do ř**i!!! Jak píše Pavel, kartu chci mít v ruce . Tohle už není sběratelství ale online hra. Blbost největšího kalibru. *hammer* Chci zpátky Panini!! *cry-a*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od Omerta »

Tak si UD pohřbila další sérii. Tohle už vážně hraničí s nějakou mozkovou poruchou ve vedení této firmy. Chápu, že si americký paka nevážej řadovek, tak je olimitujou a budou dávat jako exklusivní zboží, ale ve finále paklík, pardon vlastně box, bude stát to co loni, pokud ne ještě víc. *bang*
No a v neposlední řadě to strčej do epacků za 200 dolců/kus...demence, demence a zase jenom demence
...jsem zvědavej jestli budou i free packy :lol:

Bohužel si vůbec neuvědomujou, jak ničej celý trh s kartama. Čím dál tím víc jersey a patch karet, na který když nemáte jména jako Sid, Wayne, Orr a pod, tak to máte většinou jsy do stovky, patch max do tří...a oni je dál a dál chrlej na trh v boxech, pardon vlastně v paklíkách, za tisíce....blicí smajlík, blicí smajlík, blicí smajlík, blicí smajlík, blicí smajlík, blicí smajlík (přidejte ho sem někdo ;) )
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od 1993-94 »

affly píše:Amen..
Proboha ja chci zpátky panini a jejich krasne série a radost z kompletovani base setu..
amen *cry-a* . Od doby monopolu UD jsem s base setama skončil. Tři karty ze čtyř budou rybízci, ne? Nedovedu si předsravit, že bych jako dítko, přišel za rodiči, že bych chtěl několik tisíc za balíček.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od gonzzzales »

Podle mě se tohle hobby stává záležitostí pro dospělé. Děti mají už trochu jiné zájmy, a aby sami od sebe začali sbírat je vyjímka, spíš si najdou kartičky právě až v dospělosti.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od pavelbart »

Ale chlapi ci je to vina? Ja kdyz dam karty malemu do skoly, tam se o ne perou. A i si kluci sami karty kupuji. Jenze dnes pro ta decka vychazi celkem malo a uz i to neni uplne levny.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od 1993-94 »

Obávám, se že to za chvilku nebude zábava ani pro lidi s průměrným platem u nás. A čím se tedy děti maj bavit?

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od Bianconero »

Kde jsou časy Pro Setek za 3 pětky nebo Scoreček za 25. V 90. letech to pro mě byla jasná záležitost. Dneska bohužel. :(
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od Ceris »

K tomuhle bych jen dodal, že ne všude je modernizace zapotřebí. Kam to jen všechno spěje. To jako budou následovat další boxy a packy bez řadovek? Ač to někdo bude hájit a někdo zatracovat od UD je z prominutím těch kravin posledních pár let až příliš e-pack je toho důkazem...zlatá 90 léta a přelom tisíciletí.
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od Stefi »

A příští sezonu budou high end produkt i Artifacts, ne? *bang* *bang*
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od shark »

base pomalu nikdo nechce, a je jich dost z dob minulych, komu se doma nevalej 100vky ci tisice base karet ktery nemaj kupce? at zvedne ruku, si koupit balicek za 100kc kde je 5 karet tj 20kc jedna a za par let se prodavaj po 2kc....
.... mno mel to bejt trofu for, kdyz se nad tim zamyslim tak na tom neco bude, i kdyz tady spoustu lidi napise ze je urcite chce
kamenujte me ale ten kdo tu napsal ze to je pro dospeli mel pravdu ....... UD dela jen to co lidi chtej, kdyby to nechteli tak to nekupujou a UD udela to co budou kupovat....... je to smutny ale je to fakt

ps: kdy uz konecne vydaj box o jednom balicku a balicek o jedny karte? ha a chvilka napeti bude????? jestli tam bude karta nebo jenom karton :D (nevim proc ale rozesmalo me to :D)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od SugarRay »

Taky mam pocit že děti vůbec ty karty nezajímaj , série kde balíček stojí 20 - 30 korun už dneska nevychází ale to je právě proto že sbíraj jenom dospělí lidi a v zámoří lidi navíc otvíraj většinou casy a oni nepotřebujou mít tisíc řadovek z toho 250 duplikátů po rozbalení casu .
Nikdo o ně nestojí proto tohle dělaj , UD vydává MVP , O.Pee - Chee kde je spousta řadovek a jsou asi nejlevnější . Zbytek už jsou všechno snad dražší série a pak high end .
Ale zase zmizí krásný inserty a paralelky z Black Diamond a SPX .
Obrázek

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od 1993-94 »

Já třeba base chci a asi i ti ostatni, co sbirají nějaký klub. Jediná série, kde je většina týmu je O-pee chee a že by to bylo zrovna nejlevnější? ( no dobře oproti The Cup jo). No, že by mi někdo nabízel řadovky za dvě koruny? S tím jsem se setkal minimálně, což je škoda a to mám karty od semdesátých let po současnost. Ještě k těm memo kartám. Loni se opakovala v Rangers víceméně 4 jména Lundquist, Nash, Lindberg, Skapski od března pak Skjei. Dobře u Lundyho a Nashe to chápu, ale u těch nováčků je to přeci nesmysl. Kdyby to bylo aspoň trochu pestřejší. NHL se už nějakej ten pátek hraje a je fakt z čeho vybírat a ne opakovat to samé jako kolovrátek.

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od 1993-94 »

To, že je to zábava pro dospělý je pravda. Jenže kolik je nás tady, kteří jsme to sbírali jako kluci a po nějaké pauze jsme se k tomuto koníčku vrátili? Jestli se nebude budovat potěr, pak se může stát, že až tahle a ještě možná příští generace odejde, nebude už karty nikdo kupovat. Nebo se už bude sbírat, jen kvůli tomu, že je to adrenalin? Že vytáhneš něco, co je cenné a dal to okamžitě na e-bay? Pořád ještě doufám, že to není dneska jen o kompu a hulení.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od gonzzzales »

Tak začnou sbírat jako dospělí, vynechá se to dětské sbírání. Většina stejně sbírání přeruší a vrací se v dospělosti. Jsou jiný finanční možnosti, většinou je daný cíl sbírky...
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: SPX 2016 - 2017

Příspěvek od affly »

Ale tohle uz ani není dospělé sbírání.. To je sbirani na ho*no. Ja dospělí rozhodne jsem a praci mam slušnou ale nemůžu a ani nedam za box o par kartách několik ( nedej bože 7) tisíc korun. Pro me bylo vždy nejvíc složit si base set, inserty a třeba i Jersey kdyz se me dana série líbila.. Ale ted uz takové zkratka nejsou. Takže co? Nemam sbírat, kdyz na to nemam desítky tisíc? Smutné. Proto jsem se uz poslední dobou preorientoval na české karty. Tam to tak je.. Hezké karty, inserty a i memorabilie.. A box stojí tisicovku.. A jsou tam limity, podpisy vše co sberatel chce. Vím ze to není NHL , ale ten trend co u nhl karet ted je se me vubec nelíbí...
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host