2016-17 Artifacts

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Uživatelský avatar
meda10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 06. pro 2012 22:09:55
Bydliště: České Budějovice

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od meda10 »

Vypadají bombově :thumbup:
Asi si jeden box dopřeju :-)


Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od alkesh »

Paralelky zůstaly normálně black, gold, emerald a ruby a místo sapphire je orange. Nechápu proč nahradili modrou za oranžovou. Ta duha vypadá určitě líp s modrou než když tam teď bude červená a oranžová, které budou odhaduju skoro stejné :(

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od pavelbart »

I když souhlasím s tou paralelkou, karty jsou naživo parádní - rozbalili jsme zatím jen 4 boxy, ještě nás čeká 6 (rozbalíme celý case inner). A nevím, asi jsme měli štěstí, ale prostě to je paráda a i dobrý plnění! Asi jsme teda měli fakt kliku... Mimochodem, máme 4 casy a zákazníkům posíláme z jiného, než jsme rozbalili ty 4 boxy.
Ale měli jsme:
Auston Matthews Redemption AUTO...
Larry Robinson Dual Patch AUTO /8
Justin Bailey Dual patch AUTO /15 (moc pěkný kousky)
Kopitar JSY Patch Emerald /75 (všimli jste si, že tady nemají moc pěkný patche skoro u nikoho z veteránů?).
A plus dobrý obyč JSY, pěkný paralelky, ještě nějakou JSY AUTO /99 RC z WInnipegu... Prostě dobrý, jako ostatně většinou u Artifacts. Úplně jsem si oddechl, že zas máme na trhu normální produkt...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od dj4u »

To s tou Sapphire pěkně posrali :wtf: jsem koukal na ebay a na první pohled mezi nimi nejde vidět rozdíl, jestli to je Ruby či Orange, vypadají stejně, jen ten limit je jiný :thumbdown: takže paralel trojičky nejspíš vynechám, ale design je moc povedený, vzhledově vypadají moc hezky, hlavně i dost legend, což je fajn, Kirk McLean, Hašek... což je zas fajn. Jen škoda těch paralelek.
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od pavelbart »

Naživo si je nelze splést, to dělá nejspíše scanner, je to světle sytě oranžová a ta červená je úplně jiná...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od mischelin »

Tak za mne pekny, moc se v kartach NHL nevyznam, ale vapadaj super. Na nejakej ten balicek do sbirky to asi vidim *rfl*
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

Uživatelský avatar
Nikhaj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: pon 09. bře 2015 10:17:46

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od Nikhaj »

Trevor Linder a spol. super mená, vyzerajú parádne ale viem, že toto je 1% na TOP špici všetky tieto karty budú v enormnom množstve vo vysokých limitoch a nie s tak atraktívnymi kúskami dresov. To ale nemení fakt, že artifacty majú svoje miesto, ktoré si držia. Robia super vec, že každý rok sa niekam posunú niečo zmenia ale zároveň držia svoj "tvar" a cestu, čiže dokážu osloviť ale zároveň sa knim každý rok vraciame a každý otvorí aspoň 1 box. Niečo mi vraví, že na vianoce jeden puknem *rfl*

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od shark »

tady jste vsichni nadseny ale podivejte se co z toho leze za hovna (omlouvam se za to slovo ale jine me nenapada)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od SugarRay »

Sharku tak to je shit , u toho Hertla dvě karty z pěti bílý kousky to je teda patch jako hovado , tam jsou samí jednobarevný jsy karty a pak když už člověk chytne patch a takovej nízkej limit tak zase tohle ? To nemůžou myslet vážně tohleto . Pak jsem koukal na ty hokejky taky z Artifactů jak se o tom tady nedávno diskutovalo , to je taky krásná práce , ty třísky to bych blil , nevypadá to vůbec hezky , nelíbí se mi to .
Obrázek

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od Joffrey_15 »

Tohle se děje ale u všech sérií bohužel...

http://www.ebay.com/itm/Martin-St-Louis ... SwCGVYAQ9D
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od Omerta »

Nj, pokud tam je aspoň ten šev, tak dejme tomu, ale tohle je prostě UD business *hammer*

Na druhou stranu (a to se nechci nijak UD zastávat) to vystihuje přesně aktuální trend sbírání karet. Obyč jersey už nikdo pomalu nechce a ani si jich skoro nikdo neváží. O ceně ani nemluvě....všichni hlavně multicolor patche a nejméně 3+ barvy...

Dřív když byly v boxech jersey vzácností a patche se vkládaly náhodně, tak i kdyby to byl 1 clr, tak to byla pecka jako prase.

Je jasný, že na takových low limit kartách by to asi být nemělo , ale prostě jestliže musí v dnešní době nasekat z jednoho dresu třeba 500 patchů, tak už prostě není kde brát.
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od SugarRay »

Jefry na toho ST.Louise jsem taky koukal , dobrý hovadství na 1 of 1 dát takovej patch . to jsou stratégové v tom UD na desítkovou daj super patch a pak udělaj tohle ......
a u těch Artifacts na spoustě těch karet / 75 jsou slušný patche , a u těch pětkových takový mrákoty , logicky by to mělo jít od nejnižšího limitu - nejlepší kousky patchů , bez vyjímky , jsou to debilové , k tomu se nedá nic jinýho říct .
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od freddy-NJD26 »

SUGY , doufam ze jako spravnej sberatel martyho do ni des ??? ta je stejne dobra vole...myslim ze šev je postacujici..a 1/1 the cup...zdobila by tvoji sbirecku !!!
Naposledy upravil(a) freddy-NJD26 dne pát 21. říj 2016 16:49:41, celkem upraveno 1 x.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od SugarRay »

Fredy nejdu , být tam dobrej patch tak jo ale tohle se mi nelíbí , být tam pořádnej patch co by odpovídal tomi limutu je to uplně luksusní karta . uplně to zprznily ty joudové .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od Bianconero »

Omerta to napsal dobře, pakliže mají "trilion" sérií a musejí to rozprostřít, tak samozřejmě se to projeví a my, jako sběratelé, jsme hrozně zhýčkaní. Možná by stálo za to se nad tím pozastavit a říct si, jestli si té karty opravdu vážím.

Ale úvaha. Vezměme si, kdyby tam byla "přímá úměra", kterou naznačil Šugy. Nižší limit - lepší patch, vyšší limit - horší patch. Nizké limity budou létat za ještě vyšší částky, vysoké za ještě nižší a dostanou se na úroveň obyčejných jersey, o nichž psal Omerta. Co se na t o podívat z druhé stránky? Jaké si kompenzační? Vyšší limit kompenzuje lepší kousek patche. Nizké limity se budou prodávat vždy draze, ať už půjde o supr-dupr-patch nebo jen čistě bilý kus s lehkým náznakem švu (i bez). Ale vysokolimitované karty, dejme tomu ty /75, být s horšími kousky patchů, se budou prodávat za menší peníze. Zatímco když na ně dám právě nějaký lepší patch, tak jejich cenu, tedy zájem lidí, který ji navyšuje, pochopitelně vyžene výš. Co tím zajistím? Jak jsem psal, ceny nízkolimitových karet půjdou vždycky za hodně, ale zvýší se tím i poptávka po vysokolimitovaných kartách.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od shark »

pak ale nema smysl delat nizky limity
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od benechek »

Dneska mi dojde první box 2016-17 Artifacts, tak se snad povede nějaká hezká karta, třeba i do sbírky :). Pokud se mi to podaří a vyjde čas, hodím to to brejku.
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: 2016-17 Artifacts

Příspěvek od belgi27 »

čo sa týka tohtoročných artifacts, tak ja sa v prvom rade teším, že vyšli karty Jarovi Halakovi, už mám z nich 13 ks, ale urobiť na /5 karte toto, tak to už je fakt na porážku
Obrázek

Inak ja patrím medzi milovníkov artifacts, ale týmito patchmi to pekné hnoja *bang*, čo majú málo materiálu?

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host