2016-17 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

zette píše:Klasika, vadi to tomu, kdo sbira klub, mozna trosicku i tomu, kdo sbira onoho hrace. Zbytek ale takova karta v zadnem pripade nemuze urazit. Kterych je vice, nevim:-),
Já budu rád, když vyjde mýmu teamu např 1/1 hokejka s jmenovku toho hráče ... I když se může stát, že kartu do sbírky neseženu, tak budu rád za samci se pokusit o získání unikátního kousku do sbírky ! U tohodle budu akorát nasranej PrPC vůbec něco takovýho je ? Znovu řikám, unikátní karty mýho teamu / hráče jedině přivítám ! A přežiju že je všechny neseženu, nebude mi to vadit ... Ale takovýhle pseudounikáty beru jako předražený karty, kde se ani nebudu snažit je sehnat, prptože mi to za to nestojí ! A prostě takový karty nemám rád :D

Jasně tomu kdo nesbírá CZ team / hráče to vadit nebude, může mu to bejt úplně jedno ... Na druhou stranu člověk co teda CZ hráče / klub nesbírá si asi nebude ty karty kupovat ... Já sbírám český karty, za zvedlou úroveň v posledních letech sem rád, ale některý věci se mi nelíběj ... Za posledních X let sem si koupil od každý série OFS nebo LCS minimálně 1 box (často víc) a u prodejců pak nechám peníze minimálně v hodnotě casu ( každej půlrok dejme tomu) ... Takže jako zákazník / podporovatel jenom řikám co se mi nelíbí a co mi vadí ! Takže vzásadě to třeba spoustě lidem nevadí / nepřipadá špatný ... Ale velká část z těch lidí karty extraligy nesbírá, box si nekoupí a může jim to bejt úplně jedno :D můj pohled

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od zette »

Vsak ja ti tvou kritiku neberu, myslim, ze se da pochopit. Rozumim tomu, ze treba sberatele Sparty maji posledni roky hodne zamotanou hlavu:-).

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Mě se ta karta líbí , jestli ji vytáhnu z kejsu tak budu mít radost , ty se tady psychicky hroutíš z toho že je tam další dílek do duhy a neni to GU , tak nevim co ti na to říct , jsou tam konečně true 1 of 1 - ty horizontální karty a tyhle jsou prostě navíc jako něco novýho a ty duhy pak můžou být fakt parádní když to někdo poskládá . Co je na tom špatnýho nebo nepochopitelnýho ?
Mě to přijde že většina lidí chce aby bylo co nejmíň jedinečných karet a co nejmíň paralel karet aby neměli stres při kompletaci hráče nebo týmu to je docela postavený na hlavu .
Sám řikáš že o takovou kartu nemáš zájem , no tak si ji nevšímej , sesbírej si co chceš a ser na to . A jestli jí vytáhneš z boxu tak jí zahoď :angel:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

SugarRay píše: Mě to přijde že většina lidí chce aby bylo co nejmíň jedinečných karet a co nejmíň paralel karet aby neměli stres při kompletaci hráče nebo týmu to je docela postavený na hlavu .
Přečetl sis to vůbec? Jasně tam píše že je rád za každou unikátní kartu, i když ji třeba nesežene, ale at to má nějakej smysl.....

Za mě souhlas :thumbup:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Aha , no tak je tam jedna karta která nemá smysl :angel: , jsou to 1 of 1 a je jich tam asi 25 celkem myslim , to je průser jak hovado , ta karta je parádní , jinak v tom případě nemá smysl třebá celá série BD od UD , taky ty karty jsou jenom pěkný ale nemaj žádnej smysl :D , rozdíl je v tom že tady jich je 25 a tam ta série je složená 100%ně z takových karet .
Jsou tam GU 1 of 1 , znova řikam true 1 of 1 a tyhle jsou navíc jako zajímavost , takový karty ještě nevyšly s timhle logem , ty vole to je jako NHl Shield ne ? Logo naší ligy , už vidim jak se někdo na Hobby insideru hroutí z toho že UD vydal manufactured NHL shiled v sérii kde box stojí 45 dolarů , jste normální ?? *nevim*
Mam dojem že z našich dresů ze ten náš "Shiled" ELH získat nedá , no tak se vyrobil aby takový karty mohly vzniknout , jinak to asi nešlo , v NHL ty dresy maj logo všechny u krku na přední straně dresu takhle jsou vyráběný už několik desítel let , u nás to tak neni , možná že by vám to víc polopaticky dokázal vysvětlit pan Hrbek sám , já už na vás seru vy pitomci , nic nechápete a nic vám neni dost dobrý , takovej mam z toho dojem to se na mě nezlobte .
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Jo a mimochodem box Black Diamond s kartma který nemaj smysl stojí 7000,- korun tak kdo je tady potom omezenej retard ? Si odpovězte sami.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

Nevšiml jsem si že by tu někdo napsal že je to nějakej průser nebo že se z toho hroutí, napsal že mu to přijde jako nesmysl a co jako, to se nesmí? Od toho je diskuze ne.
SugarRay píše:já už na vás seru vy pitomci , nic nechápete a nic vám neni dost dobrý , takovej mam z toho dojem to se na mě nezlobte .
Pro hlupáka každý hloupý :)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Tomino69 píše:Nevšiml jsem si že by tu někdo napsal že je to nějakej průser nebo že se z toho hroutí, napsal že mu to přijde jako nesmysl a co jako, to se nesmí? Od toho je diskuze ne.
SugarRay píše:já už na vás seru vy pitomci , nic nechápete a nic vám neni dost dobrý , takovej mam z toho dojem to se na mě nezlobte .
Pro hlupáka každý hloupý :)
Ne ne kámo , já když jsem napsal že ta karta je pěkná a že se mi líbí tak mi bylo sděleno že jsem omezenej retard , takže od tý doby s váma jednam v týhle rovině kterou jste nastavily vy , né já .........
No a Steve ten se tady z toho " Shieldu" psychicky hroutí už dva dny to je taky fakt .
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

Jestli dobře koukám tak ten retard byl na tvé vysvětlení že game used jsou jen v Cupech. Zbytek asi bez komentáře, tohle fakt nemá smysl *bang*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Jo to bylo na vysvětlení to jsem si zasloužil , protože jsem zase neměl pravdu *rfl* " smysl " těch karet jsem snad pochopil , snad ještě nechcete aby si to výrobce ještě nějak obhajoval nebo se to pokoušel ospravedlnit , že si dovolil vydat shiled když na dresech ELH neni , on se se mnou hádá a já jasně vidim že nemá přehled o tom počtu Jsy karet , o tom kde se používaj GU materiály atd.
Myslim že používám jasný argumenty který každej dokáže pochopit ale ty napíšeš že to nemá smysl se mnou diskutovat , Steve zase napíše že ty karty nemaj smysl , přitom ani jeden z vás asi nechápe co tim chtěl básník říct jak v jednom tak v tom druhym případě , napsat že to nemá smysl je tak omezený a směšný jak Most v první lize . Nic víc neumíte ?
Až někdo z vás vytáhne ten ELH shiled tak se ani neopovažujte ho prodávat za víc jak 250 korun ,- protože nemá žádnou hodnotu , je to manufactured patch a karta která nemá smysl :angel:
na to musíš mít hodně vyvinutej šestej smysl abys pochopil její význam :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Kdy bude zveřejněno plnění boxů a cena ? Diky

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

Nick-Sloter-Zasahuje píše:Kdy bude zveřejněno plnění boxů a cena ? Diky
plnění podle tvářní knihy během víkendu:

OFS Classic
23 únor v 12:20 ·
Ceny a plnění boxů II.série OFS Classic uveřejníme během tohoto víkendu. Termín vydání bude jako je již tradicí na pražské burze v konferenčním sále hotelu Čechie v Karlíně v sobotu 4.3. (U sluncové 618/25). Budeme se na Vás těšit!
To se mi líbíKomentář
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Zajímavá diskuze se tu rozpoutala... :D

Bylo k tomu řečeno, tak nějak vesměs vše. A osobně se tedy přikláním k Sugarovi. Manufactured patch... Dává mi to smysl a nevidím v tom nic špatného. Možná ten limit mohl být o trošičku vyšší (/5), ale i tak dobrá práce.

K 3D lenticular paraelce mám jen slova chvály. Jen to podtrhuje, jak je II. série povedená! A velmi se na ní teším.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Tomino69 »

Já jsem netvrdil že manu patche nemají smysl, vadí mi, že se z toho dělá karta 1/1 a trochu to degraduje z mého pohledu opravdové a unikátní 1/1 (jmenovka, shield apod.), jak u ELH tak i NHL, v tom smysl opravdu nevidím, ale to už jsem tu psal několikrát.

Třeba v hockey names nebo logo patch jsou taky a nemám s tím žádný problém, sám mám pár karet pride of nation, kde jsou manu a jsem za ně rád protože to vypadá fakt pěkně.

Ale samozřejmě je každého věc do čeho dá svoje peníze.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Já na to koukal znovu a těch shieldů je 110 , každej hráč co měl tu jsy kartu nebo nějakou memo bude mít i shield , ale ty karty jsou fakt nádherný , maj svuj smysl a žádný jiný 1 of 1 z tý série to nedegraduje , je to super nápad a je dobře že konečně takový karty vznikly , výrobce přece nemůže za to že ty shieldy na dresech ELH nejsou ikdyž by tam být měly .
Nhl dresy jsou nějak normalizovaný už hodně let , všechny kluby to maj stejně s tim znakem na dresu , to už jsem psal u nás to tak neni bohužel .
Degraduje - znehodnocuje nějak 1 of 1 shield co vydá Upper Deck v nějaký sérii , property of 1 of 1 hokejku z tý samí série ?
Asi ne že ne ? no a podmínky jsou tady takový že se musely ty shieldy vyrobit ale to je druhá věc a okolnosti který výrobce nemůže ovlivnit ,nemám dalších otázek vaše ctihodnosti , další případ uzavřen :wave:
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Plnění.
Dle mého naprosto v pohodě! :thumbup:

Obrázek
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

Dawe4 píše:Plnění.
Dle mého naprosto v pohodě! :thumbup:
podle mě též, snad jen aby brigádník zase neměl špatnou ruku
jinak budu muset asi nějakou sobotu do práce aby bylo na útratu *penize*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

sice mě štve, že tam u některých karet je nerovnoměrné složení týmů, někde až extrémně .. ale musím říct, že letos jsou ty karty super a srovnal bych tento rok se sérií 14/15, která byla podle mě to nejlepší co tady jako regulérní karty extraligy vzniklo .. je super, že karty si napříč všemi subsety drží určitý vzhled, kterej ale zároveň není jako pěst na oko, to se mi extrémně líbí .. uvidím co Pavel vymyslí s GB ale docela uvažuju že bych si poprvé otevřel celý case, tak uvidíme :)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Ten 1 of 1 ELH Shield 1 : 9 vlastně paralelka což se nelíbí Stevovi a true 1 of 1 Nameplates jsou 1 : 18 takže ty ceny tomu asi budou odpovídat a nic to neznehodnocuje , protože tam žádný 1 of 1 GU memo nejsou ty maj limit nejvyšší / 22 a nemaj paralelní verze 1 of 1 jestli jsem dobře koukal , tak teď už vůbec nechápu na co sis stěžoval .
Já osobně bych teda byl rád kdybych z kejsu vytáhnul ať jednu nebo druhou , to už musí být fakt klika jednu z nich chytit , jasný cennější je ta Nameplates ale i za ten Shiled bych byl rád .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hooker
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 62
Registrován: pát 08. kvě 2015 14:22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Hooker »

Kdo chcete, stáhněte si checklisty po sériích i po týmech v excelu. Případné chyby opravte a formátování si dle svých potřeb upravte.

Stažení zde:

http://hooker-karty.webnode.cz/checklis ... -serie-ii/

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti