2016-17 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Odpovědět
Uživatelský avatar
mikekra
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: ned 01. čer 2014 20:18:12

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od mikekra »

Tak LENTICULAR PARALLEL 3D to je velka PARADA *gc* *gc* *gc*
Chci se zaptat pane HRBKU,
nebudete delat v budoucnu LENTICULAR PARALLEL 3D karty i u hokejovych hracu kteri uz nehraji treba CECHMANEK, PATERA, REICHEL, PROCHAZKA atd...??

Chtel bych mit ve sbirce takoveto SUPER karty s mymi hrdiny :)
*thks*
Diky za odpoved MICHAL

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Super!! :thumbup: :thumbup: Jen už vidím tu vysokou cenu při limitu deset...

Jsem zvědavý na case hit :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

mikekra píše:Tak LENTICULAR PARALLEL 3D to je velka PARADA
Chci se zaptat pane HRBKU,
nebudete delat v budoucnu LENTICULAR PARALLEL 3D karty i u hokejovych hracu kteri uz nehraji treba CECHMANEK, PATERA, REICHEL, PROCHAZKA atd...??

Chtel bych mit ve sbirce takoveto SUPER karty s mymi hrdiny :)
*thks*
Diky za odpoved MICHAL
S firmou která tuto technologii používá jsme na další projekty do budoucna domluveni :)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

ta 3D je prostě bomba a díky moc za Nečase, že tam byl zahrnutý z první série.. jen mě u těchto karet, stejně jako u RC a hard podpisovek mrzí ty nízké limity.. nejen že bude těžké kartu sehnat, ale hlavně ji pak vůbec zaplatit :(
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od deiv14 »

Proč si tolik sběratelů tuzemských karet neustále stěžuje na nízké limity? Dobře, u těch nováčkovských karet to beru, ale tam je spíš problém se zbytečností samotného subsetu...ale u těchto 3D karet je ten limit podle mě v naprostym pořádku a jak tu mistr Hrbek už zmínil, pěkně koresponduje s velikostí zdejší sběratelské základny. Přece pokud má mít karta nějakej punc exkluzivity, logicky nemůže být v každym druhym balíčku, no ne? A stěžovat si na vysoké ceny daných karet? To snad ani komentovat nebudu.

Zařekl jsem se, že se zdržím negativní kritiky OFS karet, ale trocha té pozitivní snad neuškodí, ty 3D karty jsou fakt parádní, za mě velkej palec nahoru :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

tak to vypadá že si koupím collector box, kdy bude známo plnění ?

děkuji za odpovědˇ
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Kdy má druhá série vycházet ? už někdy začátkem března ? oficiální datum vydání ještě asi neni známej ne ?
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

II. serie vychází 4.března, ve velkoobchodech skladem již od 3. března :)

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Obrázek

Další novinka do 2. série ... 1/1 manufactured patch ! Za mě s prominutim shit !

Co má za smysl vydávat manufactured patche 1/1 navíc když mám super 1/1 hraný memorabilie v tý symý sérii ???
Proč super kartu s hranym kouskem výstroje do*ebu další 1/1 verzí s kouskem čehosi co někdo někde na zakázku ušil ???
Poslední věc ... co má Petr Tenkrát společnýho s kvalitou Tipsport extraligy ???

Můžete se radovat, že je další superhit do boxů, ale za mě to ve výsledku bude jenom předražená sra*ka postrádající jakejkoliv smysl !

Nápad jako takovej neni k zahození, ale např na kartě s limitem 10-15 s jinym designem než memorabilie a doplněný třeba hard podpisem ... tohle ? *bang*

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Mimochodem pěkný ty 3D karty "nováčků" ty se povedly a i s dobře zvolenym limitem to je pěknej insert a ozdoba série :thumbup: Neni to teda na skompletování setu, ale je otázka jestli by ho vůbec někde chtěl kompletovat ... a mě povedenej insert :thumbup:

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Heppig »

Já spíš nechápu ty stejný jména v 1. i 2. sérii (memo). Takže to bude mít třeba Hlinka a mnoho dalších 1/1 z obou sérií?
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

To logo ELH mi nějak nevadí , v NHL Upper Deck vydává většinu sérií kde jsou jenom samí manufactured patche a všichni to stejně kupujou , GU věci jsou jenom v Cupech a tady to může být další kousek do duhy , proč ne ?
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od deiv14 »

Sugare, já teď fakt nevím, jestli jenom provokuješ nebo si vážně takovej omezenej retard *nevim*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

SugarRay píše:To logo ELH mi nějak nevadí , v NHL Upper Deck vydává většinu sérií kde jsou jenom samí manufactured patche a všichni to stejně kupujou , GU věci jsou jenom v Cupech a tady to může být další kousek do duhy , proč ne ?
1) To co tvrdíš o UD kartách je totální blbost a nedává to smysl ! Vim že se to tu nějak podrobně řešilo, ale jenom 1 základní předpoklad .... Tvrdíš, že GAME USED "věci" sou jenom v Cupech ... Dobře dejme tomu, že to tak třeba je ... Ale v Cupech sou z drtivý většiny jenom patche ! Žádný kousky "normálního" dresu ... Takže podle tvojí teorie Upper Deck seženou hranej dres třeba Crosbyho, lepší části (loga,čísla apod.) daj do Cupů a ten zbytek toho dresu asi spálej v krbu ne ? *lgh* A na ostatní série si koupěj dres ve fanshopu, aby ho mohli nacpat do ostatních sérií *lgh* ...

to jenom taková základní teorie popírající tu tvojí ... když pominu to, že co se tam točí za prachy a jaký maj smlouvy, tak si to podle mě nedovolej tam dávat fejky ... Jasně sou nějaký pochybnosti, jako třeba dresy z "photo-shootů" ze kterejch se dělá mraky RC karet a kdo ví jestli všechny ty dresy hráč měl fakt na sobě, ale tam si nehrajou na to, že by to bylo hraný v zápase ! A je tam jasně napsaný že je to z photo-shoot na draftu ...

2) To co mi tady vadí neni použití těch MANUFACTURED kousků, ale náklad karty a provedení jako další verze GAME USED karet ! To je blbost ... Jak sem psal, ať se udělá tahle karta v limitu 15 třeba s podpisem a největšíma hvězdama ligy a bude to fajn, ne tohle !

3) A další kousek duhy ? Díky nechci ... Za kartu v limitu /22 budu rád, pořídim si jí za pár stovek ... Pokud bude kloudná část výstroje v 1/1 NAMEPLATE budu za ní rád, i když bude cenově jinde ... ale proč dávat tisíce za takovouhle kartu na který neni nic co by za ty prachy stálo ... A taky mi nějak uniká, proč by další část duhy karty s kouskem HRANÝ HOKEJKY !!! měla bejt karta s kouskem nehranýho HADRU (rádoby z dresu ??) a to už se vůbec nebavim o tom konkrétnim případu Tenkráta, kde je to v základu karta prvoligovýho hráče s hranou hokejkou a duha k tomu je karta s nehranym hadresm oslavující kvalitu extraligy *axe*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

:D
Manufactured je nášivka vyrobená speciálně pro karty , na NHL dresech jí nenajdeš right ? Viz Black Diamnod od UD , pak jsou patche z dresů klasika ve všech možných sériích , ale GU dresy a kousky z nich ať už patch - nášivky nebo jenom jsy jsou jenom v Cupech jestli ji najdeš jinde v sériích jako SPGU , Artifacts atd , budeš u toho mít certifikát . Spočítej si kolik jsy karet je jenom v The Cup tam najdeš ty tvoje zbytky Einstaine .
Nikdo tě nenutí abys ty mafuktůry kupoval , řikam může se to brát jako něco novýho , jako zpestření a další dílek do duhy , nic víc , jestli je to blbost se ukáže časem jestli to budou lidi chtítí nebo ne .........
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

SugarRay píše: Manufactured je nášivka vyrobená speciálně pro karty , na NHL dresech jí nenajdeš right ? Viz Black Diamnod od UD ,
jasný chápu, reagoval sem na to že jinde než v Cupech nejsou GU věci ...
SugarRay píše: pak jsou patche z dresů klasika ve všech možných sériích , ale GU dresy a kousky z nich ať už patch - nášivky nebo jenom jsy jsou jenom v Cupech jestli ji najdeš jinde v sériích jako SPGU , Artifacts atd , budeš u toho mít certifikát . Spočítej si kolik jsy karet je jenom v The Cup tam najdeš ty tvoje zbytky Einstaine .
Nemáš pravdu ! Konkrétní příklad ... sbírám Frolíka, tak sem to vzal podle jeho karet ... V Cupech maj teda originální dres (i když ne ze zápasu, ale z draftu) Ale originál dres podle tebe v Cupech když je vždycky !

tady sou VŠECHNY patch/jersey karty Frolíka na Cupech ... Z toho čistě JERSEY karty sou tam 2, obě v limitu /10 .... takže dohromady 20 (slovy DVACET) miniaturních kousků dresu ... Cose stane se zbytkem toho dresu ? Mám většinu jeho jersey karet z tý sezony a žádnej speciální certifikát u žádný neni ! Takže když teda zbytek toho dresu nespálili, tak si ho asi 8 let schovávaj, aby ho mohli použít v Cupech eště někdy, i když už Frolík mezitim prošel 5ti klubama :D

Obrázek
SugarRay píše: Nikdo tě nenutí abys ty mafuktůry kupoval , řikam může se to brát jako něco novýho , jako zpestření a další dílek do duhy , nic víc , jestli je to blbost se ukáže časem jestli to budou lidi chtítí nebo ne .........
Blbost je to podle mě bez debat ! V 1/1 manufactured patchi vážně žádnej smysl nedivim !

SORRY ZA OFF TOPIC

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Hele kdyby ti někdo nabídnul ten manufactured patch za dvě kila stejně bys ho koupil , za dvojku to asi nikdo nekoupí nebo možná jo , já nevim řikam to ukáže čas je to 1 of 1 , tak se aspoň dostane na všechny kluby i na Litvínov když už tam neni nic GU pro lidi co ho sbíraj .
Mě se to líbí , já bych si tu kartu koupil kdyby tam byl hráč kterýho sbíram .
Když se podívam na poslední Cupy , tak tam je jsy karta / 25 pak je tam / 50 , k tomu paralelní verze a další paralelní verze s podpisama . Nezdá se to ale těch jsy karet je v Cupech hodně , to jsem koukal jenom u Martyho .
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak beru to tak že to bude cca v plnění 1:1 case a při porovnání s minulostí ... Case hity a ceny

15/16 OFS Classic S1 ... This is my Number (Manufactured patch) ... Cena lehce pod 1000
15/16 OFS Classic S2 ... Auto Memo (gu + podpis) ... Cena 1000 a víc
16/17 OFS Icebooky ... 1/1 paralelky ... Cena 3000 (a to nepočítám 1/1 memo a podpisy)

Takže bych cenu očekával obdobnou s těma Icebookama tj. minimálně dvojku, ale spíš víc ty karty budou stát a za nějaký jména to ty lidi daj ! Jasně, časem to pak pude dolu, jako i vejš zmíněný hity, ale jestli se to dostane na přijatelnou cenu za takovou kartu, to těžko říct

A k těm cupum, tak vllšichni hráči co sleduju/sbírám maj na čipech skoro jenom patche, případně jenom patche ... A žádný jersey ! Tak ty sou pak použitý logicky v jinejch sériích ?!

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od zette »

Klasika, vadi to tomu, kdo sbira klub, mozna trosicku i tomu, kdo sbira onoho hrace. Zbytek ale takova karta v zadnem pripade nemuze urazit. Kterych je vice, nevim:-),

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

zette píše:Klasika, vadi to tomu, kdo sbira klub, mozna trosicku i tomu, kdo sbira onoho hrace. Zbytek ale takova karta v zadnem pripade nemuze urazit. Kterych je vice, nevim:-),
Já budu rád, když vyjde mýmu teamu např 1/1 hokejka s jmenovku toho hráče ... I když se může stát, že kartu do sbírky neseženu, tak budu rád za samci se pokusit o získání unikátního kousku do sbírky ! U tohodle budu akorát nasranej PrPC vůbec něco takovýho je ? Znovu řikám, unikátní karty mýho teamu / hráče jedině přivítám ! A přežiju že je všechny neseženu, nebude mi to vadit ... Ale takovýhle pseudounikáty beru jako předražený karty, kde se ani nebudu snažit je sehnat, prptože mi to za to nestojí ! A prostě takový karty nemám rád :D

Jasně tomu kdo nesbírá CZ team / hráče to vadit nebude, může mu to bejt úplně jedno ... Na druhou stranu člověk co teda CZ hráče / klub nesbírá si asi nebude ty karty kupovat ... Já sbírám český karty, za zvedlou úroveň v posledních letech sem rád, ale některý věci se mi nelíběj ... Za posledních X let sem si koupil od každý série OFS nebo LCS minimálně 1 box (často víc) a u prodejců pak nechám peníze minimálně v hodnotě casu ( každej půlrok dejme tomu) ... Takže jako zákazník / podporovatel jenom řikám co se mi nelíbí a co mi vadí ! Takže vzásadě to třeba spoustě lidem nevadí / nepřipadá špatný ... Ale velká část z těch lidí karty extraligy nesbírá, box si nekoupí a může jim to bejt úplně jedno :D můj pohled

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů