2016-17 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Ohledně podpisů Kladna ... Burger s Tonem super, na jejich podpisovky se těšim a sou tam i další zajímavý hráči ... Ohledně zařazení do série extraligy, tak Kladno má nějakou základnu sběratelů, narpzdíl třeba od nějakejch klubů v extralize :P tak proč ne ? Myslim si, že jet X krát zajímavější najít v boxu podpisovku Tona, Burgera, ale třeba i Jánskýho, Cetkovskýho atd než nějakýho noname šmatláka (bez urážky) kterej je extraligovej :D Samozřejmě 26 podpisů je blbost a některý hráči tam sou úplně mimo, viz 4. gólman kterej za Kladno v zápase nikdy nechytal :D pak je tam spousta průměrnejch vzásadě nezajímavejch hráčů, který tam sou taky celkem zbytečně ... Navíc třeba Patera a Kaberle co maj podpis už v první sérii taly blbost ... Takže podpisy Kladna, OK ! Fajn zpestření, já sem za něj rád ... V tomhle počtu je to ale šílený ! Takovej Matula např ... Proč tam je ? Já si ho nechám podepsat na fotku/dres/plakát cokoliv když budu chtít a nikomu jinýmu v republice to jméno nic neřekne a bude z tý karty akorát otrávenej, protože to je absolutně nezajímavej hráč a tu kartu nebude nikdo chtít !
Naposledy upravil(a) Steven Hockey Cards dne ned 19. úno 2017 22:21:22, celkem upraveno 1 x.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Lukyn55 píše:nj tohle je jiná .. líbí se mi, že karty si letos drží pěkný stejný vzhled.. řadovky, inzerty, podpisovky.. moc pěkné.. o to větší škoda, že takové karty se nedostanou k širší veřejnosti
Zdravím Lukyne, děkujeme za chválu ;)

k té distribuci, opravdu jsme se snažili , jednali jsme s Tesco, ale bohužel to nedopadlo, ty podmínky nešly přijmout.

je paradoxní že náš hlavní distributor, firma Corfix sídlí v Brně na Komárovského nábřeží.
pokud máte náladu a čas, zajděte se zeptat proč brněnské trafiky karty neprodávají.

díky moc Hrbek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Měl bych malou otázečku p. Hrbek. Náhodou nevyjde v II. sérii upravená karta Branislava Kubky z I. série? Děkuji za odpověď.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

díky za odpověď.. to mě fakt mrzí, že to neklaplo .. co zkusit příští rok zkontaktovat Kaufland? na Slovensku dokonce výrobu karet extraligy podpořili ;)

to vím, že sídlí v Brně, už jsem tam párkrát byl .. já bych osobně řekl, že je to tím, že to ty trafiky samotné už od nich nechtějí, dřív balíčky prodávala i bambule, ale taky už nic .. přitom jiný sortiment od nich trafiky i hračkářství stále berou, takže asi je to o zájmu, ale ten samozřejmě nemůže být, když karty neprodávají, začarovaný kruh zřejmě ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od leebour »

Dawe4 píše:Měl bych malou otázečku p. Hrbek. Náhodou nevyjde v II. sérii upravená karta Branislava Kubky z I. série? Děkuji za odpověď.

Kubka výjde v UP DATE. Ja by som sa chcel spýtať či plánujete zraneného Hollwega keď bude na dvoch podpisovkách, bude aj base?

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bohužel Hollwega nemáme vyfoceného ze hry, mám pocit že letos nehrál.
Na podpisovce je loňská fotka :(

Uživatelský avatar
Dragon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte 15. bře 2016 19:27:52

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dragon »

Veteran fans hcs píše:
Lukyn55 píše:nj tohle je jiná .. líbí se mi, že karty si letos drží pěkný stejný vzhled.. řadovky, inzerty, podpisovky.. moc pěkné.. o to větší škoda, že takové karty se nedostanou k širší veřejnosti
Zdravím Lukyne, děkujeme za chválu ;)

k té distribuci, opravdu jsme se snažili , jednali jsme s Tesco, ale bohužel to nedopadlo, ty podmínky nešly přijmout.

je paradoxní že náš hlavní distributor, firma Corfix sídlí v Brně na Komárovského nábřeží.
pokud máte náladu a čas, zajděte se zeptat proč brněnské trafiky karty neprodávají.

díky moc Hrbek
Pane Hrbek k té distibuci neřekl bych že je o něco lepší v Ostravě. Zde jsem zatím nenatrefil na trafiku kde by byli karty alespoň loňské druhé série natož letošní první. Vím jen o dvou kde mají nějaké balík z první série 15/16. Pokud jsem jen neměl štěstí klidně mě opravte budu rád když budu moci někde zajet synovi sem tam pro balíček karet. Děkuji

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dragon píše:
Veteran fans hcs píše:
Lukyn55 píše:nj tohle je jiná .. líbí se mi, že karty si letos drží pěkný stejný vzhled.. řadovky, inzerty, podpisovky.. moc pěkné.. o to větší škoda, že takové karty se nedostanou k širší veřejnosti
Zdravím Lukyne, děkujeme za chválu ;)

k té distribuci, opravdu jsme se snažili , jednali jsme s Tesco, ale bohužel to nedopadlo, ty podmínky nešly přijmout.

je paradoxní že náš hlavní distributor, firma Corfix sídlí v Brně na Komárovského nábřeží.
pokud máte náladu a čas, zajděte se zeptat proč brněnské trafiky karty neprodávají.

díky moc Hrbek
Pane Hrbek k té distibuci neřekl bych že je o něco lepší v Ostravě. Zde jsem zatím nenatrefil na trafiku kde by byli karty alespoň loňské druhé série natož letošní první. Vím jen o dvou kde mají nějaké balík z první série 15/16. Pokud jsem jen neměl štěstí klidně mě opravte budu rád když budu moci někde zajet synovi sem tam pro balíček karet. Děkuji
Dobrý den,

V Ostravě to máte náramně jednoduché, můžete kdykoliv nakoupit na centrále v Šenově.
Jinak s těmi trafikami je to tak, jestli jsem to dobře pochopil, údajně záleží i na jednotlivých manažerem provozoven, jaké zboží si objednají.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od vojta »

Ještě jedny podpisové karty
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Team Pride auto i Rookie s ražbou se mi líbí. Zlatý hřeb budou opět memo karty, měl jsem možnost vidět náhled a jsou povedený. :thumbup:
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od vojta »

No, a je to tady!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Akorát 19 karet Sparty je fakt extrém...

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Design fajn, chválim ty karty s jmenovkama naležato aby se tam vešlo celý jméno , to je velký zlepšení, super (y)

Chválim taky zajímavý jména jako třeba Smoleňák , na druhou stranu absolutně nechápu proč je v seznamu Tenkrát ??? Když už měl stick kartu v 1. sérii ! Jestli je to nová kladenská hokejka, tak eště budiž, ale jestli je to stejná sparťanská použitá už v S1, tak to fakt nechápu ...

K převaze Sparty se nebudu vyjadřovat, se sháněním memorabilií to bude nejspíš dost těžký a pro zachování nějakýho plnění to asi jinak nejde no ...

Na závěr chci eště pochválit limitaci karet ... Tak akorát, aby se karty daly sehnat, ale zároveň né tak vysokej, takže všechny karty by měly mít nějakou cenu, to je fajn ... Na rozdíl od "stovkovejch" karet v předchozích letech, který pak byly všude ...

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

Štěpáne, co já bych za to dal, kdyby tam byla budějovická karta, buď rád za Tenkráta :-)

Ty mema jsou parádní a přesně jak psal Štěpán, ty ležaté karty nameplate jsou super. Nevím, jak vypadá jmenovka na hokejce, snad to není ten tenký proužek jako u předloňské série, ale spíš jmenovka jako u Exclusive.

A limit je fajn, určitě lepší jak limity /8 (což demotivuje sběratele setů) nebo /150 pro zaplnění boxů, kde ty karty pak stojí 50 Kč :-) Hertl bombice! A pořád čekám, kdy bude v té kartě nůž z té brusle, jako bylo v National Treasures, to je velká libovka :-D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dawe4 »

Bomba! Design memo karet znovu povedený. Opravdu pěkné! :thumbup:

Vše již přede mnou zmínil Steven. Od limitu, který chválím, přes Respectable Nameplates což je velká paráda! :clap:

Jen zamrzí ten checklist, ale chápu, že je to těžké sehnat kousky k rozřezání. Každopádně stejně 19 Sparťanů je až moc.
A jak již naťukl Steven, mne zase trošičku zklamal Mazanec. Objevuje se již podruhé v letošním roce. Trochu zbytečné, no. Ale lepší než nic. A i za něho jsem určitě vděčný.
Mrzí mne, že není více plzeňského zastoupení, ale tak asi klub moc spolupracovat nechce. Budu muset na Stráču trochu zatlačit při dalším setkání. :D

Jinak co zmíněno ještě nebylo, je prezentace, která zaslouží velkou pochvalu. :thumbup:
Naposledy upravil(a) Dawe4 dne úte 21. úno 2017 19:56:55, celkem upraveno 2 x.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Lloyd »

Litvínov 0 *what* ? To, že ho sbírám (skoro) jenom já, přece neznamená, že by mu neměly vycházet karty *mrk*

Pořád úplně nevím, v čem je problém. Chápu, že sehnat třeba brusle nebo rukavice není jen tak, ale hokejek se přece za zápas rozštípe nejmíň deset, to je takový problém domluvit se s nějakou uklízečkou třeba na Spartě, aby je nevyhodila do popelnice? Může mě kdyžtak někdo vyvést z omylu?

Jinak karty pěkný, prezentace taky. Velká škoda, že se podobná nestihla udělat i u Icebooků.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od SugarRay »

Śkoda že neni na memo kartách žádnej Litvínov , ty se mi moc líbí , jako vždy ta druhá série je o dost lákavější než ta první , ono už to má vycházet teď někdy že jsou už představený všechny druhy karet ?
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Lloyd píše:Litvínov 0 *what* ? To, že ho sbírám (skoro) jenom já, přece neznamená, že by mu neměly vycházet karty *mrk*

Pořád úplně nevím, v čem je problém. Chápu, že sehnat třeba brusle nebo rukavice není jen tak, ale hokejek se přece za zápas rozštípe nejmíň deset, to je takový problém domluvit se s nějakou uklízečkou třeba na Spartě, aby je nevyhodila do popelnice? Může mě kdyžtak někdo vyvést z omylu?

Jinak karty pěkný, prezentace taky. Velká škoda, že se podobná nestihla udělat i u Icebooků.
Konkrétně hokejky, zlomené jdou nejdříve na reklamaci, potom se opravují do mládeže.
S opravami hokejek se rozjel velký byznys, takže bude čím dál těžší sehnat něco co už nejde opravit.
Jediné co je sehnatelné jsou zlomené hokejky brankářů.

Další cesta je ty opravené hokejky kupovat, ale to bychom potřebovali v každém městě externího spolupracovníka.

U dresů je nákup už dávno scifi, určitě také vnímáte jaké ceny se pohybují v klubových aukcích.

Na rovinu říkám že děláme co můžeme, proto bych rád požádal, pokud máte někdo možnost nějakou poškozenou nebo už nefunkční výstroj získat, dejte prosím vědět, nechceme to zadarmo ale takové možnosti jako např. UD nemáme

Díky moc Hrbek

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Lloyd »

Veteran fans hcs píše: Konkrétně hokejky, zlomené jdou nejdříve na reklamaci, potom se opravují do mládeže.
S opravami hokejek se rozjel velký byznys, takže bude čím dál těžší sehnat něco co už nejde opravit.
To jsem třeba vůbec netušil, díky za vysvětlení. Asi nezbude, než instruovat hráče, aby ty hokejky rozštípali tak, aby už nešly opravit, ale ještě z nich zbylo něco na karty...

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od DSTRAKA »

Lloyd píše:Litvínov 0 *what* ? To, že ho sbírám (skoro) jenom já, přece neznamená, že by mu neměly vycházet karty *mrk*
Jinak karty pěkný, prezentace taky. Velká škoda, že se podobná nestihla udělat i u Icebooků.
Vary mají alespoň Henriho, memo jsou jasne nejlepší karty celé série a asi si Henriho pořídim a to bude moje prvni karta z této serie, protože mě doposud ofs 16/17 moc nezaujali, ale tohle je pecka. Velke výřezy, kombinace se zaltou barvou to miluji. Bylo to u ofs 14/15 a jsem strasne rad, ze je to i u techto memo.
Jinak s tim icebookem moooc souhlasim, chtelo by si najit svuj kousek vystroje.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 OFS Classic

Příspěvek od Dampa17 »

Karty parádní, kousky do nich vkládaný vymazlený a věřím tomu, že je za tím moře práce a hlavně snahy něco zajímavého sehnat :thumbup: ... no a k postoji mnoha klubů k našemu hobby (které není v podstatě ničím jiným, než jejich marketingovou prezentací) se radši ani nebudu znovu vyjadřovat, protože kde to není, tam se to holt hledat nedá ...

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů