2015-16 UD Series Two Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

2015-16 UD Series Two Hobby Box

Příspěvek od Kozzy »

Ahoj všichni!

Konečně se mi do rukou dostal jeden 15/16 UD Series Two hobby box. Se vzpomínkou na Vánoce a vytažení YGunu McDavida jsem si říkal, že svoje štěstí jsem si asi na dlouho dopředu vyplácal...

UD CANVAS - Docela pěknej Getzlaf... A toho Gilmoura taky asi nevytáhnete každej den, ale z Canvasů osobně jsem teda moc radost neměl.

Obrázek

O-PEE-CHEE KARTY - Ty RC se mi i docela líbí a vytáhnout dva brankáře mi nepřijde špatný. Ten Hellebuyck je i celkem v pohodě ne? Pár zápasů teď odchytal slušně. Nevím, jak si vede McGinn, nesleduji vůbec Carolinu. A Matt O´Connor, toho jsem viděl mockrát taženého z group breaků na webu. Tolikrát, že se mi zalíbilo jeho jméno, zní pěkně, a nějak mi utkvěl v paměti, takže dobrý :D
Řadovky O-Pee-Chee, na ty jsem se vůbec nesoustředil, ale vytáhnout tři? Nevím tedy, viděl jsem i breaky, kde byla jedna řadovka a zbytek RC. A taky jsem vytáhl první tři O-Pee-Chee tři tyto řadovky, tak jsem se divil "Kde sakra jsou ti nováčci??"

Obrázek

OSTATNÍ KARTY - Game Jersey byl Kronwall, našel jsem ho asi ve 3.balíčku od začátku, takže moje naděje na Rookie Materials, případně i patch byly rychle pryč. Škoda, ale karta hezká. Jarda na řadovce byla jedna z věcí, co jsem vážně chtěl vytáhnout, jentak, prostě Jarda :D A dva celkem slušný Portraits, normálka.

Obrázek

YOUNG GUNS - Neznám nikoho. Možná Mike McCarron jsem někde slyšel, ale nevím, jestli hraje. Ten Ind je dobrej, vzpomněl jsem si, jak se ti Američani v breacích ani většinou nepokouší vyslovit jeho jméno :D A možná Dylan DeMelo? Za mě teda spíš nic, než moc.

Obrázek

HITS - Panarina jsem našel prvního, moc pěkná karta! Zároveň jsem se bál, že už nic moc lepšího nenajdu... A BUM! Connor!! A ještě v Retro verzi! Naživo nádherná karta *prty* Zas tolik, jako YG, cenná není, ale pocit neskutečnej. Pomalu bych klidně mohl rozjet sbírku... Moc velká radost i z řadovky Sida do sbírky, nemusím ji aspoň shánět. A Hanifin jako třetí... V tu dobu mi zbývali ještě asi 2 YGs, vytáhnout Eichela na YG, to by bylo neskutečný. Ale bylo mi jasný, že tam prostě nebude, a že mi to ani nakonec nevadí...

Obrázek

A ještě dva bratři v triku *cl*

Obrázek

VÝMĚNA/PRODEJ : Nechám si McDádu, Panarina, Hanifina, Crosbyho, Jardu a všechny O-Pee-Chee RCs. Jinak je všechno volné. Plus mám tu ranec řadovek, i Series One.

Díky a držte se !

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 UD Series Two Hobby Box

Příspěvek od SugarRay »

McCarron je hodně nadějnej hráč , velkej , hraje tvrdě ale i dobře dopředu , já koukal v poslední době hodně na Montreal , nebo hodně viděl jsem tři jejich zápasy v poslední době , maj hodně zraněných hráčů takže on hraje teď pořád , každej zápas dostává hodně času na ledě .
Obrázek

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 2015-16 UD Series Two Hobby Box

Příspěvek od Kozzy »

Tak to vypadá nadějně! Díky za info! :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host