2x Upper Deck e-Pack Series 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

2x Upper Deck e-Pack Series 1

Příspěvek od raid3n »

Včera jsem si loupnul jen tak ze zvědavosti jeden virtuální box za reálné peníze (to už je jak pokerstars ne?) a jelikož jsem to prostě já, tak za chvíli i druhý.... Pocity z toho mám asi takové, že je to jen o tom výsledku, klikat na "open pack" a "next card" mě ani moc nebavilo a napětí z otevírání, jako při reálném boxu, absolutně nula. Myslím, že jako "zkouška" mi to stačilo více než bohatě. Jsem zvědavej jestli to neporuším, hned jak tam přidají nějakou další sérii :sick: Tohle nemělo vzniknout . . . . . :lol:

Jinak hodnotově to není myslím nějak tragické, ten Mario se prodal na ebay za 550kč, což je teda hustý. YG Canvas Larkin/Eichel mi udělala vyloženě radost... Musím vykoumat, jak je to s tím COMC, protože to jsem nikdy snad ani neviděl, kdyby se tam ty karty daly rovnou udat bez nějakého šaškování kolem, tak jedině dobře.


Young Guns
Max Domi
Sergei Plotnikov 2x
Nick Cousins
Henrik Samuelsson
Matt Puempel
Shane Prince
Jared McCann
Colton Parayko
Sergei Kalinin
Kyle Baun
Colin Miller

Canvas
Marchand, Keith, Read, Burns, Stamkos, Toews/Stamkos Checklist
Bibeau YG Canvas, Eichel/Larkin Canvas

UD Portraits
Ovie, Datsyuk, Miller, Malkin, Getzlaf, Ekblad, Brodeur, De La Rose

Shining Stars
Datsyuk, Crosby, Zetterberg, Pacioretty, Sakic, Fuhr

Shininig Stars Blue
Malkin, Toews

Jersey
Pekka Rinne, Ryan Miller

Exkluzivní karty pro tuto e-pack verzi:

ObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

+ nějaké zajímavější karty
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Zajímavost na závěr: když vytáhnete jersey kartu tak se spustí na stránce alarm, jako když jste vyhráli loterii nebo co :D

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Upper Deck e-Pack Series 1

Příspěvek od zizomil »

mam dotaz ... kde se to kupuje? muze sem nekdo hodit odkaz? a co je to vlastne zač? díky

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2x Upper Deck e-Pack Series 1

Příspěvek od superman66 »

zizomil píše:mam dotaz ... kde se to kupuje? muze sem nekdo hodit odkaz? a co je to vlastne zač? díky
Tady k tomu máš celý téma: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 61&t=10692 *cl*

K tomu brejku, Mario je pěkná karta, ale 550 mi přijde teda dost.. ale dobře pro tebe :) Mě zatím ten koncept moc neláká, zkusil jsem se zaregistrovat a otevřít si free pack.. a asi to není styl pro mě, sedět a klikat..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Wippli
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: sob 29. pro 2012 18:19:36

Re: 2x Upper Deck e-Pack Series 1

Příspěvek od Wippli »

Toho Maria jsem vytáhl z balíčku taky. Sice na e-bay šel vysoko, ale na COMC je problém ho prodat i za 7 dolarů, takže ta hodnota tak vysoká není, bohužel.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host