2015-16 UD Series One Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od Kozzy »

Zdravím všechny!

Jedno z největších letošních přání se mi vyplnilo, když jsem pod stromečkem našel 2015-16 UD Series One hobby box. Hrozně moc jsem chtěl vytáhnout Connora McDavida. Až když jsem držel box v ruce mi došlo, že šance ho najít bude asi fakt malá, když mám jen jeden box a víc si jich v nejbližší době asi nekoupím... Vzpomněl jsem si na film "Karlík a továrna na čokoládu", kde Karlík doufá, že právě z téhle čokolády vytáhne zlatý kupón :)

UD PORTRAITS - Celkem 4, početně celkem v pohodě. Jmenovitě jsem rád za Voráčka a Esposita, který si nechám. Tavares a Pacioretty pokud někdo chce..
Obrázek

UD CANVAS - Všechny Canvasy jsem vytáhl z posledních 6 balíčků, už jsem se bál, že tam žádný nebudou. Pěknej Stamkos a ten Rookie gólman v pohodě, akorát jsem o něm fakt neslyšel, nevíte někdo, jak na tom je? Díky moc
Obrázek

SHINING STARS - Nejvíc jsem rád za Messiera, kterýho jsem našel jako prvního, tím byly pro mě Shining Stars hotový. Už mi bylo celkem jedno, co najdu dál. Zase pěknej Stamkos.
Obrázek

YOUNG GUNS - Na začátku hned Medvěděv *...okay* , pak Galiev *joo to je ten, kterýho našel skoro každej...*, hned po něm Kenins *kdo to je? aha, nějakej Lotyš* a pak Miller *...hmm... KDE JSI CONNORE*. V úplně posledním balíčku byl pak Kevin Fiala, kterej je pro mě super, hodně se mi jako hráč líbil na letošním mistrovství světa.
Obrázek

HITS - Po Millerovi jsem věděl, že mě čeká tak jeden, max. dva Young Guns, a to už je hodně malá šance na McDavida. Už jsem začínal být pěkně nervózní. Pamatuju si, že v tom balíčku nebyl vůbec nikdo známej, ale nakonec jako 5/6 Young Guns tam byl. První minutu jsem ani nevěřil, že přede mnou leží na stole. :wtf: :shock:
Game Jersey byl pro mě Jonathan Quick, pohodička.
Dokonce na mě asi v polovině boxu vykoukl Rick Nash UD Exclusives, což je super, Nash se mi hodí a jakoukoliv limitaci beru. Třináctka pro mě poprvé šťastný číslo.
Obrázek


Nakonec tedy obrovská spokojenost s boxem! 8-) Zbyla mi spousta řadovek, tak pokud někdo prahne po někom specifickým, klidně písněte, třeba ho budu mít. Zároveň Canvas Kronwalla a Henriqua klidně vyměním, kromě Connora a Fialy i ostatní Young Guns a Shining Stars Perry a Bergeron v blue verzi jsou taky volní.
9.1. se stavím na burze v Čechii v Praze, tak můžu něco přinést.

Díky a přeji hodně zdaru v Novém roce! A doufejte, že ta forma Mrázkovi vydrží! :angel:

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak další gratulace k McDádovi :clap: :thumbup: !!!
Ale připadá mi to, že je snad v každým breaku tady na foru *iwm* !?!?!?! Přeju vám to kolegáčkové, jen si myslím, že to ztrácí jakousi exklusivitu.... Nebo máme štěstí na dodávku McD boxů ?????? MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od lastik »

videl jsem hodne breaku UDS1 a pokazdy kdyz byl na YG Medvedev, tak tam byl i McDavid... v hobby boxech *lgh*

jinak gratulace *cheer*

Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od raid3n »

lastik píše:videl jsem hodne breaku UDS1 a pokazdy kdyz byl na YG Medvedev, tak tam byl i McDavid... v hobby boxech *lgh*

jinak gratulace *cheer*
Je to tak, v obou případech (tedy i v retailu) :D Jak vytáhneš Medvedeva, můžeš se v podstatě začít radovat z McDavida, kterej tam někde (pravděpodobně) bude. Možná i ten Galiev u toho byl pokaždé :)

Gratulace k McDavidovi :thumbup:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Parádní hodne nadupany boxik. Co vic si přát pod stromkem!!:)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

chicago 7
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 139
Registrován: stř 24. črc 2013 12:37:45
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od chicago 7 »

Pekne si to odprenzentoval Connora si zaslúžiš *gp*
zbieram chicago blackhawks

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od jarosenko »

Velka gratulace k naslapanemu boxu s tresnickou na konci ;)

Moc se mi libi tva prezentace breaku. Je to hned o necem jinem, kdyz se break trochu popise...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 2015-16 UD Series One Hobby Box

Příspěvek od hektuur »

Maurice Richard píše:Tak další gratulace k McDádovi :clap: :thumbup: !!!
Ale připadá mi to, že je snad v každým breaku tady na foru *iwm* !?!?!?! Přeju vám to kolegáčkové, jen si myslím, že to ztrácí jakousi exklusivitu.... Nebo máme štěstí na dodávku McD boxů ?????? MR *cl*

TAKY MI PŘIJDE ŽE SNAD VE VŠECH BOXECH TADY NA FORU TAHÁTE CONNORA.
ALE JAK SE TADY UŽ PÍŠE PĚKNĚ JSI TO OKOMENTOVAL TEN BREAK..TAKŽE ZASLOUŽENÁ PECKA :clap:
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti