Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/1)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/1)

Příspěvek od sabres911 »

S odchodem Řebíčka se zase vrátila skrývaná láska ke Slavii. Je to tuším 5 let, co pan Hrbek vydal sérii věnovanou čistě Slávii. Jenom pro připomenutí dodám, že set o 40, resp. 39 kartách byl doplněný o 35 podepsaných karet /59, lepší hráči - Vlček, Jarolím, Vaniak, Latka, Černý, Hubáček a Šmicer se objevovali na inzertech, no a konečně existovaly 4 memorabilia karty - dresovka, brankářské rukavice, kopačák a kopačky. Všechny i v podepsané a nízce limitované verzi. Balení bylo v základních balíčcích, lepších balíčcích se šancí na inzerty a konečně v plechových krabičkách, které kromě base setu měly garantovány 6 podpisovek a nějakou podepsanou memorabilia kartu. Koupil jsem si tehdy osobně u pana Hrbka jeden boxík a z obsahu byl nadšený... cca před 2 měsíci jsem na jednom eshopu náhodou natrefil na 2 zapomenuté a zřejmě i jediné neotevřené boxy, no a jeden posloužil pod stromeček...

Pro připomenutí balení:

Obrázek

Obrázek

inzerty - Patrioti z Edenu
Červená /59, Stříbrná /29 a Jarolím je Gold /15

Obrázek

"canvas" provedení - Červenobílá hrdost /35
Obrázek

podpisovky /59
Berkovec ! , Hrubeš, Veselý, Milutinovič a Trubila


Obrázek

Rukavice /10 a Kopačky /15
Obrázek

Podepsaný kopačák /5
Obrázek

no a konečně 3 hity

3.místo - Staníííííík Vlček - můj srdcový hráč

Obrázek

2.místo - Staníííííík Vlček - dres /5

Obrázek

a konečně ......



............




...........




............



Standáááááááááá Vlčeeeeeeeeeeeeeeeek




...........





..........






...........



limit do 3 kusů

Obrázek





Co dodat. Za pár korun neuvěřitelně radosti. Chci si sesbíral podpisy, kdyby měl někdo na prodej nebo výměnu. Mám navíc třeba Vlčka /x 2 / a nějaké další hráče. Stejně tak nějaké inzerty, i Vaniak rukavice je u mě 2 x . K dispozici je za pár korun i kompletní base set.
Naposledy upravil(a) sabres911 dne pát 25. pro 2015 22:05:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od Bianconero »

Taky jsem s Řebíčkovým odchodem opět trochu pookřál. Ten člověk mě donutil absolutně bojkotovat veškeré dění v klubu. Co se tam posledních pár let dělo vůbec nevím, jen z doslechu od kamarádů.

Tohle je moc pěkná série. Mám doma pár karet, tuším ze dvou balíčků, co jsem tehdy na burze, když to vyšlo, kupoval. Tuším podpisy pánů trenérů Rady a toho druhého šášuly, jen nevím jak se jmenoval... Martin... nějak na P?? ufff, nevzpomenu si :D

Standa Vlček je vynikající trefa. Co trefa, trefy! Takový "Standa Vlček box" šitý ti na míru :clap: :thumbup: :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od kulometcik »

nejluxusnější je Standova Jersey... luxusní kousek dresu :-) jinak sem taky jako fotbalovej slávista zas začal nosit kulich šálu a z jara opráším dres *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od Lembi »

JA kdyz vidim Latku, tak se mi otevira nuz v kapse... a Standu Vlcka mam spojeneho s rcenim ze je Zadarmo drahej :D
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od Heppig »

Nechci tu nejak pumpovat nevrazivost mezi tymy, ale je vtipny, jak se posle par chechtaku a najednou budou zase vsichni hrozni slavisti :-D

Ja taky nebyl nadsenej z Hrebika ve sparte, ale fandim klubu a vedeni je a zase odejde..

A ted konecne ke kartam. Ac jsou slavisticky, tak jsou pekne udelany. Nezlobil bych se kdyby neco podobneho vzniklo i na Letne!
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od Bianconero »

V mém osobním případě jde o osobu Řebíčka, peníze mi jsou úplně volné. Nesnáším ho jako osobu proto můj distanc vůči klubu. Další pan zloděj našeho slavného státu. Ale dodržím dekorum a dál se k tomu "člověku" vyjadřovat nebudu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od sabres911 »

Heppig píše:Nechci tu nejak pumpovat nevrazivost mezi tymy, ale je vtipny, jak se posle par chechtaku a najednou budou zase vsichni hrozni slavisti :-D

Ja taky nebyl nadsenej z Hrebika ve sparte, ale fandim klubu a vedeni je a zase odejde..

A ted konecne ke kartam. Ac jsou slavisticky, tak jsou pekne udelany. Nezlobil bych se kdyby neco podobneho vzniklo i na Letne!
Taky si nechci kazit svátky Řebíčkem, jehož jediným cílem bylo legálně vyprat nakradené peníze, což se mu i díky novým majitelům krásně povedlo. Já chodil na Slávii jakožto mimopražský celkem často, nezapomenu, jak jsme s tátou zmrzali na Strahově na LM :D , to bylo kolem nuly, lol.

Bílá barva v logu má symbolizovat čistotu sportovní myšlenky a čestného boje, a náš exministr byl podobným myšlenkám hodně vzdálený. Po odstoupení Ondry Zlámala, který ke Slavii odjakživa patřil, bylo poslední špetkou... alespoň pro mě... když si vzpomenu na zápasy s Oxfordem, jak mi sháněl kravatu, kterou hráči nosili při cestování na Ligu mistrů, musím se usmívat :) Tohle je moje Slavia. Jo, pořád se nedaří a nákupy mnohdy vyhaslých hvězd klub dál neposunou, ale momentálně mi stačí, že člověk, který má sedět ve vězení alespoň nehanobí můj oblíbený klub...

K tomu Hřebíkovi... já ho považuju za člověka, který je schopný nastartovat mládež, fotbalu na rozdíl od pojídače tataráků rozumí. A myslím, že výsledky juniorské Sparty tomu nasvědčují. Tohle asi znáte, kopačky byly ještě mladé, ale životní cesty jsou mnohdy nevyzpytatelné. https://www.facebook.com/slaviapraha/vi ... nref=story

Kdyby to šlo, zůstal bych u samotného breaku a chtěl jsem jen prezentovat práci pana Hrbka :clap:

BTW, prodejce mi poslal nějaké 2-3 balíčky Bohemky, kuchnul jsem je, jsou tam řadovky, jersey tuším Budínského a 3 podpisovky, kdyby měl někdo zájem, tak mu je klidně pošlu, mně jsou na nic. Bližší info ve SZ.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu.

Příspěvek od sabres911 »

Ať nezakládám duplicitní vlákno. Psal jsem, že jsem sehnal celkem 2 boxy... tady je výsledek toho druhého....

Vaniak už vlastně potřetí, všechny /15. Podpisovky jen 1 karta do sbírky, jinak duplikáty, ale Vaniak navíc potěšil. Do sbírky putoval Jarolím. Potom Petrák /10 a Prošel /12. Jinak Jarolím je GOLD /15

Obrázek


Jak jsem rozbaloval balíčky, nechal jsem si ty s tlustější kartou na samotný závěr. Jedna kartička měla na zadní straně 1/1. Ani jsem netušil, že Canvas mohou být 1/1... podle čísla to byl ... to snad není možné...

..............



..............



...............




................




................



Standááááááááááááá Vlček



Obrázek



..................




...................





....................



Obrázek



Vážně nevím, co říct. Z hokejových boxů moc dobré karty netahám, i když pár jich potěšilo. Od karet Slavia jsem nečekal naprosto nic a ono je to asi nejlepší. Včera tři bombastické karty Standy Vlčka a dneska 1/1, o které jsem ani netušil, že může existovat.

Snad se vim break líbil alespoň trošku :)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/

Příspěvek od Bianconero »

Wow, ty ses s tím nemazal :D Super Standa "malý vlk". Zkrátka boxy na objednávku :clap:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/

Příspěvek od raid3n »

Krásný plechovky. Ty podpisovky Vlčka jsou úžasný :thumbup:

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/

Příspěvek od fantomas 66 »

Ty karty vypadají moc krásně. A ta 1/1 je nádherná. Moc gratuluju. :clap:
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Jeden nehokejový - Sešívaní z Edenu (update - 2.box a 1/

Příspěvek od zette »

Karty krasne, gratuluji.

Stejne ale nechapu, jak typci nekde ze Slovacka, Znojma ci vychodnich Cech muzou fandit nejake Slavii. Jeste snad bych to pochopil u hokeje, kde tech klubu neni tolik, ale ve fotbale...

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host