2015-16 UD Series 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

2015-16 UD Series 1

Příspěvek od sabres911 »

Už je to skoro měsíc, co jsme s přítelkyní lupli nový boxík UD Series 1. Bral jsem ho ještě za velmi příjemnou cenu okolo 2400,-Kč, teď bych do něj už nešel. Sběratelé setů si nakoupili většinu Young Guns a ceny šly na eBayi tradičně dolů. Většina YG se dá koupit za 2 usd, McDavid se ustálil na cca 200 usd a je prostě mnohem snažší koupit celý set za cca 300 usd než louskat boxy s tím, že na nich člověk vydělá. Samozřejmě jsou doufal v McDavida, teda spíš v Eichela na Canvasce, nějaký YG exclusives by taky nebyla na škodu, ale posuďte sami...

Do base setu mi chybělo cca 30 karet, duplikáty žádné, fotky tradiční UD Series 1 & 2, takže fajn :) Všechny karty jsou k dispozici, pokud se vám hodí do sbírky, rád vám je přenechám za pár korun.

Obrázek

Tady potěšil Sidneyyyyy *cheer* ... jersey je obyčka v nejběžnějším limitu.
Obrázek

no a konečně Young Guns. Condon po slibném začátku ztrácí, o Fabbrim ještě hodně uslyšíme a toho třetího do party komentovat nemusíme :) .. box neobsahoval nic navíc, pouze garantované karty a pokud tam byl lepší inzert - Nash, zase v nejnižším možném limitu. Ale série je o fotkách, a pár lepších RC - takže převládá spokojenost, ale samozřejmě box se nezaplatí.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 UD Series 1

Příspěvek od Bianconero »

Fotka Smithe na canvas hodně dobrá! Víc takových momentek.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 2015-16 UD Series 1

Příspěvek od Stefi »

Mě se zase líbí Canvas Cammalleriho. Velice netradiční záběr, který dává kartě říz :thumbup:
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti