4x UD THE CUP BOX!!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Díky Connoru McDavidovi (Davide díky ;) ), jsme si dopřáli 4 boxy UD The CUP!!
Moderování videa se ujal můj 7-letý syn Pavlík, tak posuďte sami, jak mu to v jeho "breakařské premiéře" šlo:-)
14-15 boxy jsou prostě parádně plněný... Jen jsem se sekl u těch starších Cupek, tyhle jsem nechtěl. Anebo se spletli soudruzi, co mi je posílali... Teď nevím. Box pro mě o ničem...RC RC a Kesler... hodně špatná kombinace.

EDIT: Tak tento jsem nechtěl, ale nepamatoval jsem si to. Takže mám smůlu, ale jsem dost naštvanej. Když už jednou za čas člověk takhle "zablázní"...
https://www.youtube.com/watch?v=p4Iy0L2 ... e=youtu.be
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od lastik »

Super Pavle!! *gp*

Uživatelský avatar
Ales
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: sob 31. říj 2015 0:06:43
Bydliště: Hlinsko

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Ales »

Taktéž se přidávám - opravdu parádní karty :thumbup: a nádherná podívaná. A upřímně gratuluji. Brilantní trefa určitě 1/1 Granlunda či podepsaný Marc Messier v limitaci 2/3, podepsaný Dominik a další...

Ale Oscar Klefbom u mě vítězí :clap:
Sbírám vše co se týká Edmontonu Oilers

Tradelist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10649

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Omerta »

Gratulece a jedním slovem PARÁDA!

Messier tag je fantastickej + Oates a Dominátor

Vítěz brejku je ale tvůj mladej :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od DaveBrownsound »

I když tagy nemusím, Mark Messier parádní. Ale vyjádření k breaku - bylo to strašně hezký, takový domácí, vánoční, pohodový, celá rodina se sešla u rozbalování kartiček :-)) To by se mi jednou taky líbilo :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Dave, taky se jednou třeba dočkáš:-).
Celá rodina bohužel ne, mladší syn už spal, ale jinak komplet:-). Jsem rád, že se to líbilo. Asi i proto, že to bylo s malým, jsem to neprožíval jako vždycky:-). Ale mlaďas si to užil:-).
Mimochodem, chtěl jsem Gretzu na podepsané kartě, nejlépe s Lemieuxem nebo Yzermanem a byl jsem 100% rozhodnutý si je nechat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Jenda42 »

tak ježíšek už v Litvínově byl :wave: - parádní karty, z Messiera bych měl ještě teďka husí kůži - velká paráda - a syn perfektní výkon a o jeho celoživotním koníčku je už asi definitivně rozhodnuto *rfl*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Chrostik »

Maly je skvely :thumbup: Pavle, ale mal si ho nechat, si sa mu tam hrabal do remesla velmi casto :D

Starsie Cupky slabsi boxik, ale tie nove hodne nadpriemerne plnenie, ten prvy s trojkovym Messierom bol hadam nejaky Hot box, ked tam ani base karta nebola... celkovo paradne karty, velka gratulacia :clap:
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Felipe »

Krásný kousky. Celý ten box kde byl ten Messier byl nadstandartní! :thumbup: I podepsaná printing plate Granlunda dobrá.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

To Chrostik - jj, máš recht, vůbec jsem si to neuvědomoval, ale na videu jsem to viděl:-))). Víš co, jsou to CUPy a malý neřeší rozdíl mezi řadovkou OFS a tím Messierem:-))).
Ale příště ho nechám to udělat celý:-) Mimochodem, ty plechovky se nedají otevřít, to jsem musel dělat já.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od DZOU12 »

Diky za skvele breaky Pavle na cupky sa vzdy da pozerat :thumbup:
Najlepsi bol maly a toto taky dobry :D

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Ceris »

Felipe píše:Krásný kousky. Celý ten box kde byl ten Messier byl nadstandartní! :thumbup: I podepsaná printing plate Granlunda dobrá.
Musím 100% souhlasit *gp* parádní karty a hlavně podívaná :clap:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od sabres911 »

Krásný rodinný break, díky moc za zprostředkování *gp* Užijte si vánoce *drink*

U Messiera mi spadla čelist, jenom škoda, že i na této plechovce člověk finančně dost tratí. Boxy se nikdy neotvíraly pro výdělek, každý přesto doufal v nějakou kartu do sbírky či hit, který by zaplatil danou krabici. Vzpomínám si, když jsem z BTP Memorabilia vytáhnul Complete Package Brodeura /10 a prodal ji částku v hodnotě 5ti boxů. Dlouho jsem přemýšlel co s ní, ale nakonec se objevilo pár Šatanů do sbírky a bylo *typing* Teď je to Messier /3, jedna z top karet v sérii a má hodnotu cca 40% boxu. Něco je špatně. Na druhé straně je to snažší, otevíráme pouze pro radost :crazy: :D

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od shark »

no bylo to napinave, mesier parada

skoda ze je to tak jak pise sabres911

jinak jsem drzel palce od posledni karty na nejakej mega hit ;-)

ps: jeste doplnim ze to byla vlastne katastrova, zadnej zralok no to bych :sick:
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od Kwell »

Vždy radosť pozerať na CUP-ky. Messier parádna trefa. Gratulujem :thumbup:

A malý Pavlík break fajne zvládol. Podaktorí z nás "starých capov" CUP-ky nikdy neotvárali, a Pavlík v siedmych rokoch hneď 4 boxíky. Určite zážitok. :)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Pavlíkovi jsem Vaší pochvalu vyřídil:-). Měl radost..:-).

Tak a my jsme našli i ten box, co jsme měli mít - 12-13 CUP. Jeho break se náramně povedl, byla tam jedna pecka, s nádherným patchem, ukáži později.
A také redemption Enhrinements /50 Peter Foppa Forsberg!!! Pecka!!! Do 27. 9. 2015.
Myslel jsem, že to mě ještě pustí... a prd. Expired:-).

Tak si říkám, kdy si ji budu moci koupit jako Buyback 1/3 nebo dokonce možná 1/1, abych měl break komplet...

Divím se, že to v tak policejním a právnickém uskupení, jako je USA, lidé toto neřeší. Já bych na ně dal dnes nejraději žalobu:-). U Cupek by ty karty měly prostě držet 10 let a nazdar. Ten Break je tím poloviční. Foppa na podpisu by hodně potěšil.

Většina karet z toho breaku se neobjeví na shopu. Takže kdyby jste někdo něco chtěl, stačí napsat. Co se neprodá, nejspíše použijeme do vánočních Gold balíčků. ;)
Rád bych, aby mi prodej pomohl k získání nějaké pěkné podpisovky s legendami NHL. Já vím, měl jsem si ji koupit rovnou, ale prostě štěstí se má zkoušet:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od sabres911 »

Ne, jak pises, stesti se musi zkouset. Ja jdu ted do karticek fotbalove Slavia, nasel jsem dve plechovky ze stare edice pana Hrbka :) ..jen jsem oteviral box ud series 1, cena cca 2400, byl tam larkin! pro me super hit, base set asi -30 karet, ale stejne si reknes nic moc, zvlast kdyz mam komplete set s 50 rc vc mcdavida za 290 usd i s pojistenou postou. De facto uz cena za dva boxy a kousek. Rikam si, bud otevirat boxy za par korun, nejake starsi z nostalgie ci top serii jako cup. Jen ta secondary market value je silene nizka ...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Řešilo se to tady vícekrát, nejde čekat, že na boxu člověk vydělá a zrovna u Cup to neplatilo nikdy. Třeba 14-15 The Cup je dobrej v tom, že člověk na 90% má slušný karty. Což třeba u té 11-12 říci nejde...
Já jsem spokojen. Mohl jsem si koupit moje "vysněný" karty 3, 4 solo, ale byl bych ochuzen o parádní zážitek. A to by byla, aspoň pro mě, škoda. Dobrou sbírku mám i bez těch karet, co jsem chtěl.
Ano, sportovně řeknu, čekal jsem nějakou pecku Gretzkyho, resp. chtěl jsem:-))), ale Mess /3 určitě pecka je. A když jsem teď koukal, za kolik se karty (hlavně ty RC) prodávají, můžu být spokojen. A šel bych do toho klidně znovu. Ten zážitek je neopakovatelný. To se nedá měřit s tím, že si koupím kartu do sbírky...
Samozřejmě vždy záleží s jakou motivací lidi otevírají, pokud s tím, aby na boxech vydělali, pak bych jim doporučil změnit hobby :) . Já chtěl zážitek, s vidinou něčeho extra, a to vlastně povedlo. Měssier mě hodně potěšil.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od fantomas 66 »

Především chci pogratulovat k super rodinnému breaku, radost pohledět. Ten Messier je bomba. Jen škoda toho Forsberga, z takové parádní serie jako jsou The Cup, bych čekal tu platnost výrazně delší. *cry-a*
Taky se moc těším na otvírání vánočních boxů a balíčků s přítelkyní, prý z toho nápadu má větší radost než z nějakého oblečení nebo voňavky. *lgh*
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 4x UD THE CUP BOX!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Te bych se držel zuby nehty...:)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host