3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsme taky něco kuchli.

Chtěl jsem dva Collector´s casy, žena rozuměla špatně a kuchla 3... No co se dá dělat. K tomu nějakých 10 monster hobby boxů.

Řadovky a paralelky jsem nefotil.

Takhle to vypadalo celý rozbalený. I když se to na fotce nezdá, je to opruz naceňovat... právě jdu na to:).
Obrázek

Case hit (2x Kubát, 1x nevím kdo:)) ) zavřená je karta parádní.
Obrázek
A otevřená taky není špatná:)).
Obrázek

Hockey names - některý se mi moc nelíbí, některý super, dle barev týmu asi, protože Janus je parádní.
Obrázek

Jestli se něco opravdu povedlo, tak Magický ruce. Jasně, nápad vznikl kdysi za mořem, ale provedení je skvělý... Před synem jsem je zatím uhájil těžko.
Obrázek2

Standard podpis - snad jen bych je nedělal ty karty tak tlustý. Ta fialová mi nejdříve vadila, ale celkem jsem si na to zvyknul. Jsem rád, že se dostalo třeba i na Zbynďu, mýho známýho - kterýmu jsou karty bohužel ukradený, ale jsem zvědavý, co na ní řekne. Zajímavý checklist!!! Super.
Obrázek

A pak něco, kvůli čemu jsem se vůbec nezlobil, že máme 3 rozbalený casy... Litvínovský vzpomínky.
Nádhera. Když jsem byl tenkrát u podpisu Kuby Petružálka, tak mi ta modrá neseděla, ale takhle pohromadě to vypadá úžasně. Jen některý kluci to totálně doje....li podpisem, např. Tráva. Ale za to vydavatel samozřejmě nemže. Je to ale škoda.
Naopak, Petry, Růča nádherný podpisy... Prostě úžasný subset.
Obrázek

Řadovky - píšu to strašně nerad, protože jsem fanda "hrbkových" sérií již dlouho, dávno před "oficiální" tvorbou - ale prostě jsem jim nepřišel na chuť. Přijdou mi moc asi obyčejný ;) , někdy dokonce rozmázlý (a přitom nejsou, jen tak na mě působí), a nelíbí se mi ani hlavička, ani pozadí. Loňský mně přišly skvělý.
Zadní strana je moc pěkná, ale chybí mi tam fotka hráče.
Paralelky sice pěkný, ale vychází z těch řadovek. Takže přesto, že série je pro mě super, řadovky mě prostě nedostaly. Asi je to tím, že se loni nasadila laťka hodně vysoko, ale nelíbí se třeba ani mojí ženě, říkala, že kdyby nevěděla, že to je 15-16, myslí si, že jsou to staré OFS. Já nevím, co mi na nich nesedí, ale prostě mi to neladí k hrbkovic práci, ani tam nevidím ten jeho rukopis.


Kdybych měl sérii dát na stupnici poměr cena výkon, dám 9/10. A celkově taky 9. Prostě za ty peníze (beru hlavně Collectors box, u hobby boxů jsem při rozbalování nebyl:)) těžko dostanete více...

Závěrem snad, že můj pohled na ceny karet je trochu jiný, než mají kluci na Ráji. Pro mě je prostě podpis vždy více než manufactura patch, i když jsou moc povedený... Takže u nás bude cenotvorba jiná.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od pavelbart »

Teď třídím karty a třeba sparťanský řadovky mi vůbec nevadí... tak fakt nevím, ale třeba Olomouc nebo i Litvajs nic moc....
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od SugarRay »

Ty litvínovský podpisovky jsou nejhezčí karty z celý serie , fakt bomba .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od pavelbart »

A musím teda nakonec pochválit i paralelky, teď je třídím a jsou povedený.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od fantomas 66 »

Ty Magic Hands jsou nádherný, mám rád tenhle druh karet. :clap:
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Ty banány byly v kejsu taky :shock: :shock: :shock: ????? Vážně, ty podpisovky Lit jsou pecky !!!!!! :thumbup: :thumbup: .... MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od zizomil »

pavelbart píše:A musím teda nakonec pochválit i paralelky, teď je třídím a jsou povedený.
nakonec pochvalis i řadovky :-) jen tomu dej trochu času :-) :-)

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od Martas »

Pavle, a zapomněl jste ohodnotit trenéry.:D
Ale máte v jednom pravdu, já z těch karet mám taky smíšené pocity, že mi tam něco chybí.:D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od pavelbart »

Trenéři dobrý! Já sice obecně nemám rád karty trenérů, ale co s tím vymyslet, když jsou tam chlapi vyfocený v bundách... Já myslím, že tohle je strop, co jde s takovou kartou udělat:-)).
Jinak mně se nezdají jen řadovky, aby to někdo nepochopil, že haním sérii jako takovou, to ani náhodou.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

steve81
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon 01. čer 2015 10:34:37

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od steve81 »

mne prisiel dnes reway a musim povedat ze parada tie paralelky fakt super praca :-)
Tatar, Reway a pekne karty
Detrot Red Wings auto sign
predaj,vymena http://steve81.rajce.idnes.cz/predaj_au ... 2Cgoalies/

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 473
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od redcraft »

pavelbart píše: Závěrem snad, že můj pohled na ceny karet je trochu jiný, než mají kluci na Ráji. Pro mě je prostě podpis vždy více než manufactura patch, i když jsou moc povedený... Takže u nás bude cenotvorba jiná.
v tomto naprosto souhlasím, signature by měly být cennější a tedy i dražší, než manufactura patch

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Collector´s case + nějaký ten Hobby Monster Box!!

Příspěvek od Omerta »

Nepatřím mezi moc velké fanoušky našich karet, ale některé kousky které pan Hrbek vytváří, jsou fantastický.
V tomto ročníku to jsou skvělý die-cuty "lapačky", kde se mi líbí hlavně to, že jsou "obstřihlá" i písmenka :thumbup:
No a ty podpisovky "Litvajzu", to je fantazie. Modrá fixa krásně kontrastuje se žlutýma dresama..... WOW zaslouží hlavně double a tripple...prostě klobouk dolu!! :clap: :clap: :clap:
btw: Ty bych si dokázal představit i ve své sbírce, a to jsem "Pardubák" 8-)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host