Pravidla

Pravidla pro všechny uživatele tohoto fóra a možnost představení se
Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 12765
Registrován: pon 18. dub 2011 19:39:49
Bydliště: Litvínov
PříspěvekNapsal: úte 10. kvě 2011 15:09:39
Prosím všechny uživatele, než začnete přispívat, přečtěte si pozorně pravidla fóra http://www.forum-hokej-karty.cz.

Každý uživatel je povinen pravidelně sledovat, brát na vědomí a plně akceptovat zprávy a nařízení v sekci Pravidla.

Pravidla diskuzního fóra http://www.forum-hokej-karty.cz

Část I: Registrace
1, Každý uživatel, který se zaregistruje na fóru, získává status Nový člen fóra. Tento status je dočasný, poskytuje registrovanému uživateli stejné benefity, jaké má návštěvník (vidí tedy sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), navíc má ovšem možnost přispívat do tématu Představení.

2, Jakmile se Nový člen fóra představí, to znamená odešle jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stává se Registrovaným členem fóra. Odkryje se mu kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž bude moci podle libosti přispívat (s výjimkou tématu Pravidla, do něhož z pochopitelných důvodů smějí psát pouze Administrátoři a Moderátoři fóra).

Část II: Příspěvky
1, V každém svém příspěvku se držte tématu, kterému je dané fórum určeno. Pokud budete mít zájem diskutovat o jiných tématech, založte vlastní topic v diskuzi. Například do fóra Vlastní sbírka nepatří break boxu, příspěvky s nabídkou karet atd. Za opakovaný tzv. „out of topic" se uděluje trest na základě uvážení moderátora či administrátora. Nejčastěji půjde o denní či týdenní ban.

2, Dodržujte v příspěvcích základní pravidla slušného chování. Případné osobní konflikty vždy řešte v soukromých zprávách. Prosíme zdržte se jakýchkoliv vulgarismů. Nikdy nepoužívejte vulgarismy (nulová tolerance ze strany administrátorů), rasistické poznámky ani nenapadejte cizí náboženské přesvědčení. Za porušení tohoto bodu hrozí zrušení účtu: trvalý ban.

3, Pokud chcete "citovat" cizí příspěvek, citujte bez obrázku.

Část III: Poštovní schránka

1, Chcete-li se pochlubit novými kousky do sbírky, můžete je všem členům představit v sekci Poštovní schránka. Nebojte se ukázat jakoukoliv kartu do sbírky - řadovou, insertní, patch, podepsanou - zkrátka vše co Vám udělá radost. Nedevalvujte karty názvy jako "plevy" apod. Můžete tím potlačovat motivaci začínajícím sběratelům.

2, Pokud karty kupujete od podnikatelského subjektu (obchod, eshop apod.) - jiného než provozovatele (http://www.hokej-karty.cz) nikdy nepište z jakého obchodu karty či ostatní zboží máte. Stejně jako u předchozího bodu se porušení trestá jednodenním až týdenním banem. Pokud máte karty (plus ostatní zboží) od některého z členů, samozřejmě je vhodné to uvézt.

3, Poštovní schránka slouží výhradně k ukázce karet, které Vám přišly do sbírky - neslouží pro ukázku boxů, balíčků apod., proto slouží sekce Box breaks. Karty, které Vám přijdou na trade/prodej, automaticky vkládejte do své nabídky v sekci Tržiště. Boxy a balíčky automaticky do sekce Box Breaks.
Porušení se trestá jednodenním banem (první prohřešek), týdenním banem (opakované prohřešky).

Prosíme, vyhněte se zbytečně rozměrným (velkým) fotkám. Velikost nebudeme zatím určovat, ale prosíme, aby byly všechny fotky dobře viditelné na monitorech a displejích s běžným rozlišením.

Část IV: Tržiště

1, Do sekcí Nabídka a Poptávka smí přispívat pouze zakladatel tématu, tedy vlastník karet v prvním případě či nákupující v případě druhém. Porušení se trestá týdenním banem. Veškerá další komunikace probíhá přes soukromé zprávy - SZ.

2, Své téma si na Tržišti může založit pouze člen s alespoň 30-ti (slovy třiceti) příspěvky. Také samotnou transakci smí uskutečnit člen, který má více než 30 příspěvků.

3, Transakce, tedy uzavření obchodu mezi členy fóra, se vždy oznamuje do příslušného fóra předem, nikoliv po uskutečnění trejdu, prodeje či výměny.

Důležité! Každý člen může mít pouze jeden (1) příspěvek v Nabídce a Poptávce. Pokud tedy budete shánět nějaké karty třeba po měsíci od minulého příspěvku, tento starý nalezněte a upravte, či smažte a založte nový příspěvek.

Prosíme, vyhněte se zbytečně rozměrným (velkým) fotkám. Velikost nebudeme zatím určovat, ale prosíme, aby byly všechny fotky dobře viditelné na monitorech a dislpejích s běžným rozlišením.

Část V: Podpisy a Avatary

1, U podpisů i avatarů si vyhrazujeme právo po domluvě s majitelem daného prvku svého profilu smazat konkrétní podpis či avatar.

2, Avatarem ani podpisem nikoho z fóra neprovokujte, neurážejte a neponižujte ho. Porušení je trestáno individuálně dle stupně prohřešku.

Část VI: Breaky boxů a balíčků
Sekce Breaky boxů a balíčků slouží výhradně k ukázkám boxů či balíčků koupených od oficiálních CZ prodejců, tedy http://www.hokej-karty.cz, http://www.ofscards.com, http://www.nhlkarty.com.

Část VII: Ostatní důležitá pravidla

Členství na těchto stránkách je bezplatné. Při porušení pravidel boardu nebo obecných pravidel slušného chování může být uživatel vyloučený z tohoto fóra bez udání důvodu.

Platí striktní zákaz cílené reklamy či jakékoliv formy propagace komerčních projektů (lze povolit individuálně). Posouzení komerčnosti projektu je na administrátorech fóra a jejich rozhodnutí je konečné. Za cílenou reklamu je považováno i umístění odkazu v podpisu uživatele. Stejně tak není dovoleno mít v podpisu odkaz na prodejní stránku umístěném na aukčních portálech. K výměnám, prodejům a nákupům hokejových karet slouží výhradně sekce TRŽIŠTĚ.

Jeden uživatel může mít pouze jeden účet na fóru http://www.forum-hokej-karty.cz! Za porušení následuje automaticky trvalý ban, který bude aplikován vždy, pokud se dotyčný člen přihlásí pod novým jménem.

Fórum http://www.forum-hokej-karty.cz slouží především sběratelům hokejových karet a fanouškům hokeje vůbec, tedy k nekomerčním účelům. Provozovatel si vyhrazuje právo na zrušení účtu těm členům, kteří budou aktivní pouze v sekci TRŽIŠTĚ (nabídka) a nebudou, po dosažení požadovaného množství příspěvků pro možnost vkládat své nabídky na prodej, aktivní v jiných tématech. Provozovatel není povinen o zrušení takového účtu informovat člena a vyhrazuje si právo na možnost zrušit případný další nový účet takovému uživateli.
Provozovatel si také vyhrazuje právo zrušit účet osobám, od kterých lze předpokládat narušení poklidného chodu fóra. Zejména osobní útoky a navážení se bezdůvodně do dalších členů fóra se na tomto fóru netoleruje.
Za předpoklad se považuje nejen chování zde na fóru, ale také chování uživatele na jiných hokejových fórech.

Věříme, že respektování těchto základních pravidel přispěje k dobrému chodu fóra a vaší spokojenosti.

Tým http://www.forum-hokej-karty.cz.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Zpět na Úvod, představení a kompletní pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník